Кейт бішоп буде дратувати глядачів у серіалі «соколине око»

22

Оскільки серіал « соколине око » є першим сольним проектом оригінального месника, нещодавно випущений трейлер лише наростає передчуття того, з якими проблемами зіткнеться клінт бартон після « месників: фінал ».

Дебютний погляд на шоу натякнув, що бартон нарешті зможе провести більше часу з дружиною і дітьми, перш ніж знову зіткнеться зі своїм минулим, ще й напередодні різдва. Як не дивно, повертаючись до своїх темних днів в якості роніна, він виявиться в компанії однієї з найбільших прихильниць-кейт бішоп, яку зіграє хейлі стейнфілд.

У свою чергу, виконавчий директор з виробництво і розвитку marvel studios трін тран розповів entertainment weekly про динаміку відносин клінта бартона і кейт бішоп, і це дуже цікаві відносини. З його коментарями ви можете ознайомитися нижче:

Існує сім’янин, більш серйозна людина, яка проходить через те, що йому потрібно зробити, щоб виконати завдання. Але тут він налаштований проти кейт, яка дуже енергійна, і часом дратує. Буде цікаво подивитися, як вони будуть працювати разом і що з цього вийде.

Дійсно, як зазначив трін тран, буде вкрай цікаво подивитися на дует кращих лучників в mcu і те, якими будуть їхні стосунки протягом усього серіалу.