Клікер про печеньки виявився популярнішим warframe, ark і ряду інших мережевих хітів

11

Мало того, cookie clicker ще й повністю платна гра.

Хто-небудь крім мене бачив меми про те, що повертаються старі часи, компенсуючи нові пригоди? брітні спірс знову на сторінках таблоїдів, в кіно нескінченне повернення старожитностей, king bounty днями вийшла, безліч ремастерів ще. Навіть старички з abba вирішили випустити новий альбом під завершення 2021 року.

Вишенькою ретробезумія став релізсоокіе clicker в steam. Родоначальник богомерзкого жанру idle-ігор вийшов в 2013 році як… Просто вийшов. Безкоштовний, абсолютно безглуздою і вірусний. Розробники хотіли пожартувати, створити ідіотську і погану гру про безглуздий фарм печенюшок, але випустили в реальність скаженого звіра.

Через 8 років steam забитий сотнями подібних ігор, причому часом куди більш глибокими. Припустимо, ось кілька героїв про героїв або з великими очима у героїнь. Або loophero-куди більш пристойний спадкоємець idle-геймплея.

Абсолютно не бентежачись конкурентів, стара нова cookie clicker вийшла як є, зате з цінником в 133 рубля, а таже глумливими досягненнями, дражливими гравців. Тільки подивіться-розробники мало не засунули в опис ачівкі цілу вікіпедію!

І що далі? у гри без права на існування вже є величезний онлайн в районі 60 тисяч гравців. Їх більше, ніж у багатьох популярних мережевих екшенах. І немає причин вважати, що їх стане менше в найближчі тижні.