Коментарі в youtube для android тепер можна читати і в повноекранному режимі перегляду відео (оновлено: вже в широкому доступі)

25

Стаття від 07.06.2021: компанія google вирішила додати нові можливості в режим повноекранного перегляду відео в своєму фірмовому додатку youtube для android .

В останній тестовій версії цього додатка з’явилася можливість переглядати коментарі користувачів у відео під час перегляду фільму в повноекранному режимі, що досі було не доступно власникам смартфонів.

Якщо раніше ми могли читати коментарі одночасно з переглядом відео у вертикальній орієнтації дисплея, то завдяки новій функції ми зможемо скористатися цією можливістю не виходячи з режиму перегляду відео на весь екран в ланшафтной орієнтації.

Деякі користувачі youtube для android помітили, що повернувши телефон про час перегляду коментарів до відео і запустити режим повноекранного перегляду, то екран розділиться на дві частини. У лівій частині буде відтворюватися відео, а в правій відобразиться панель з коментарями.

У цьому режимі ви зможете не тільки читати коментарі, але і розміщувати нові. Панель коментарів можна буде закрити натисканням на значок у вигляді хрестика або змахнувши її за допомогою жесту.

В даний час google тестує цю функцію на окремих смартфонів обмеженого кола користувачів. Якщо тестування буде успішним, нововведення стане незабаром доступно масово.

додано 17.09.2021:

схожі матеріали: