Lg почала поставки позбавлених дефектів батарей для електромобілів chevrolet bolt ev

18

До середини цього місяця корпорація gm зрозуміла, що випуск електромобілів chevrolet bolt ev доведеться зупинити до середини жовтня, оскільки поставки виправленої версії тягових батарей lg energy solution в перший час забезпечать тільки ремонт вже випущених машин. Зараз компанія очікує, що виправлені модулі доберуться до дилерів до середини жовтня, їх поставки вже почалися.

Джерело зображення: general motors

Рідкісні для власників chevrolet bolt ev хороші новини опублікував ресурс electrek. Згідно з офіційною інформацією general motors, підприємства lg в польщі і штаті мічиган почали поставки виправлених батарей. Причиною мимовільних загорянь, як було встановлено раніше, стало рідко виявляється поєднання двох дефектів в одній комірці: порваний анод і зім’ятий сепаратор. Lg внесла необхідні зміни в техпроцес виготовлення акумуляторів, і тепер виникнення даного поєднання дефектів виключається. Оскільки lg збирається збільшити обсяги виробництва батарей на замовлення gm, змінений техпроцес буде впроваджений на всіх виробничих лініях, що обслуговують замовлення американської корпорації.

На термінах відновлення виробництва електромобілів chevrolet bolt ev дані звістки особливо не позначилися, оскільки перші партії нових акумуляторів будуть спрямовані на заміну вже відвантажених у складі серійних машин. Компанія розробила спеціальний діагностичний алгоритм, який дозволяє достовірно виявити наявність небезпечних дефектів в батареї конкретного електромобіля. У разі відсутності дефектів програмне забезпечення налаштовується таким чином, що власник отримує можливість безпечно заряджати батарею до повної ємності. Заради безпеки компанія раніше рекомендувала власникам chevrolet bolt ev і bolt euv усвідомлено обмежити межу зарядки батареї до 90% ємності. Всі автовласники, яким батарея буде замінена в рамках відкличної кампанії, отримають на неї восьмирічну гарантію з обмеженням пробігу в 160 000 км.

Поки ж автовиробник рекомендує власникам електромобілів зазначених моделей не заряджати батарею більш ніж на 90 %, не залишати електромобілі на зарядку на ніч у приміщеннях без нагляду, а також намагатися поповнювати заряд більш часто і уникати зниження розрахункового запасу ходу нижче рівня в 113 км. Залишати автомобілі на парковках рекомендується на відкритому просторі з відстанню не менше 15 метрів до найближчих транспортних засобів.