Moto g5 прийняв на себе кулю і врятував свого власника

10

Daily mail повідомляє, що в черговий раз смартфон прийшов на допомогу своєму власникові і врятував йому життя. Зазвичай в таких новинах мова йде про те, що мобільні пристрої фіксують падіння людини і викликають допомогу або розпізнають проблеми в роботі серце. Цього разу сталося старе добре озброєне пограбування, оскільки справа була в бразилії. Куля потрапила в людину, а точніше в його смартфон з чохлом із зображенням халка. Природно, проти такого захисту у кулі не було шансів і до тіла потенційної жертви вона не дісталася.

Справа була минулого четверга, коли неназвана людина стала жертвою пограбування. Куля зачепила стегно, перш ніж потрапити в смартфон. Стегно трохи болить, але в лікарні потерпілий не затримався і відбувся синцем.

Природно, смартфон постраждав сильніше. Екран розбитий і є внутрішні пошкодження, але це недорога модель і точно не дорожче людського життя.

Можна згадати випадок 2014 року, коли апарат samsung galaxy mega з екраном розміром 6,3 дюйма теж прийняв на себе кулю. В наступному році схожа історія сталася з iphone, ще в цьому списку фігурує htc evo 3d. Схоже, виробникам у переліку специфікацій пора вказувати не тільки захист від води і пилу, але і пуль.