Mydrivers стверджує, що новий iphone матиме 2 тб пам’яті

17

Iphone 13-це перший смартфон apple у якого обсяг вбудованої пам’яті становить 1 тб, якщо звичайно ви купите модель pro або pro max, але схоже apple на цьому не збирається закінчувати: останні дані від інсайдерів свідчать про те, що iphone 14 буде мати 2 тб.

Про це стверджує mydrivers, у якого бувають успіхи і промахи з прогнозами – так що поки не приймайте це як істину. Зрештою, телефон з’явиться тільки через 11 місяців і все може змінитися.

На сайті згадується перехід на новий тип флеш-пам’яті під назвою qlc (осередок чотирирівневого рівня), який підвищує продуктивність і ємність, а також знижує витрати. Ця новина згадувалася іншими джерелами, хоча це вперше, коли ми чуємо про варіант 2 тб.

Як і у випадку з поточною лінійкою iphone, розумно припустити, що на iphone 14 pro і iphone 14 pro max з’явиться не більше 2 тб пам’яті, якщо вона взагалі з’явиться, але якщо це трапиться то вони будуть досить дорогими.

На сьогоднішній день не було надто багато новин про те, що apple може планувати для своєї серії iphone 2022 року. Один з чуток, що з’явилися, полягає в тому, що культова виїмка для iphone може звільнити місце для меншого дизайну отворів для перфорації на дисплеях моделей pro.

Також були розмови про оновлення до 48-мегапіксельної камери, і захоплення відео з більш високою роздільною здатністю може бути однією з причин, по якій apple запропонує більше місця для зберігання. Це було б дивовижним оновленням, якщо це сталося, але ми будемо чекати і подивитися.

Збільшення обсягу пам’яті завжди було очікуваним оновленням з року в рік для флагманських смартфонів, але ця тенденція зникла, оскільки все більше і більше з нас почали покладатися на хмарне сховище для забезпечення безпеки всіх наших дорогоцінних фотографій, відео та інших файлів.

Крім того, відбувся сейсмічний зсув від володіння цифровим контентом, таким як фільми і музика, до простої його потокової передачі через такі сервіси, як netflix і spotify. В умовах постійного збільшення швидкості широкосмугового зв’язку і стільникового зв’язку, необхідність зберігання файлів, що зберігаються локально на пристрої, вже не так важлива, як колись.

Проте, ніхто не відмовиться від пропозиції в 2 тб. Завдяки тому, що професійні iphone тепер здатні знімати відео у форматі 4k зі швидкістю 60 кадрів в секунду, це означає, що чим більше пам’яті, тим краще-і це до того, як ми перейдемо до синхронізації аудіо і відео для автономного відтворення.

Якщо більш високі конфігурації сховища не для вас, більш доступні варіанти з меншою ємністю як і раніше будуть доступні, як зазвичай.