Neoline Bliss FM — Все про автомобільний трансмітер

4

Автомобільний FM-трансмітер – для кого це пристрій, генеруючий певні радіохвилі в заданому FM-діапазоні.

Fm-трансмітер – певний тип гаджета, який вставляється в гніздо прикурювача.

Далі до нього підключається відповідний зовнішній носій, будь то флешка, USB жорсткий диск, ipod, і так далі.

Далі на трансмиттере встановлюється користувацька частота мовлення (fm/am діапазоні) і така ж частота встановлюється на автомагнітолі.

Зміст:

Комплектація

Neoline Bliss FM

Трансмітер складається з харчування — джерела енергії, що використовується для живлення пристрою і створення енергії для радіомовлення;

Крім того:

  • Електронний осцилятор, який генерує хвилі;
  • Модулятор — фактично передає дані несучої хвилі шляхом зміни деяких аспектів;
  • Радіочастотний підсилювач — посилює потужність сигналу для того, щоб збільшити дальність досягнення хвиль;
  • Антенний тюнер або Імпеданс согласующей ланцюга — відповідає імпедансу передавача з антеною для передачі потужності до антени

Управління (перемикання треків, налаштування, гучність, вибір каналу і т. п. здійснюється частіше за все із зовнішнього плеєра. Також управляти улюбленою музикою можна й на самому трансмиттере.

Більшість пристроїв комплектуються пультом дистанційного управління, і простою інструкцією, яку можна освоїти всього за кілька хвилин.

Якщо дивитися на пристрій з технічної точки зору, воно являє собою електронний прилад, що використовується в телекомунікації, щоб зробити радіохвилі для передачі даних за допомогою антени.

Передавач, він же трансмітер, здатний генерувати радіочастотний сигнал змінного струму, який потім подається на антену, яка, в свою чергу, випромінює цей же радіохвилі.

Трансмітери існують не тільки FM. Вони відрізняються залежно від стандарту і типу пристрою; наприклад, багато сучасні апарати, які мають можливості комунікації передавачів, серед них Wi-Fi і Bluetooth, NFC і стільникові.

Що може бути краще, ніж слухати музику в вашому автомобілі під час водіння. Але іноді автомобілістам хочеться прослухати певну пісню, слухати подкасти або аудіо-книги.

Ось тоді на допомогу приходить автономний FM-передавач. Ці пристрої можуть підключитися в гніздо прикурювача, з ними легко знаходить спільну мову iPhone або інший смартфон через шнур або Bluetooth.

Користувач отримує можливість передавати сигнал з портативного пристрою на FM-радіо.

Досить універсальний пристрій, яке може подорожувати з автомобілістом. Тим більше, якщо в одній родині експлуатується кілька автомобілів. А музичні уподобання однакові.

Варіантів застосування безліч. Кожен може знайти те, що йому буде до душі. Головне вибрати надійне і якісне пристрій. Саме про такий гаджет сьогодні і піде мова.

Neoline Bliss FM

Neoline Bliss FM — Все про автомобільний трансмітер

Модулятор Bliss FM

Це пристрій забезпечує високу якість звуку не тільки через пряме з’єднання, але з включеним розширеним аудіо чіп кодеком з шумозаглушенням.

FM-трансмітер Neoline Bliss FM — незамінний помічник будь-якого автомобіліста. Він дозволяє автовласникові слухати музику в фактично необмежених кількостях.

Його можна використовувати в якості джерела даних. До нього легко можна підключити флеш-накопичувачі і карти пам’яті SD і MMC.

Якість сигналу

Практично у всіх моделей, які на даний момент доступні автомобілістам, якість сигналу цілком задовільний.

Можливі перешкоди зазвичай легко виправляються зміною частоти мовлення. Але, якщо ви хочете насолоджуватися максимально якісним стереосигналом — не полінуйтеся прочитати хоча б кілька оглядів про модель, на яку ви звернули увагу.

Також, було б непогано, якби ви хоча б кілька раз проїхалися в автомобілі, в якому вже встановлений FM-трансмітер.

Neoline Bliss FM передає на частотах від 87.5 до 108 МГц. Користувач може скористатися вбудованою пам’яттю пристрою на 206 частот.

Цей трансмітер чудово укомплектований: до послуг автомобіліста компактний і функціональний пульт дистанційного управління.

У трансмітера немає власного акумулятора. Для роботи необхідно живлення від прикурювача автомобіля.

Читайте також:

Топ-10 кращих зарядних пристроїв для автомобільного акумулятора

Магнітний тримач для телефону в машину – що це таке і як його вибрати

Ігри для керма з педалями на комп’ютер: ТОП-10 кращих варіантів

Комплектація

  • Сам пристрій
  • Кабель живлення
  • Кабель підключення до ПК (опціонально)
  • Додатковий запобіжник.

Більше можливостей автомагнітоли

Neoline Bliss FM — Все про автомобільний трансмітер

Дизайн Neoline Bliss FM

Завдяки компактному і стильному дизайну, Neoline Bliss FM стане гідною прикрасою салону будь-якого транспортного засобу.

Дуже часто його беруть не себе, а на подарунок. Значить, він зацікавить і тих користувачів, у яких немає власного транспортного засобу.

Цей модулятор дозволяє слухати свою улюблену музику під час їзди. Користувачам, яких влаштовує зовнішній вигляд штатного автомобільного рішення, магнітолу міняти не доведеться.

Трансмітер видає цілком придатне якість музичного матеріалу. Він не перебивають шумами, треки грають добре, без гальм.

У трансмиттере реалізований рендомний режим, композиції можуть програватися у випадковому порядку. Пульт тягне, ним зручно користуватися.

Neoline Bliss FM ідеально підійде для тих, у кого встановлена магнітола старого зразка. Радіохвилі передаються на 10 метрів, цього цілком достатньо.

Також, вбудований MP3-плеєр – невід’ємна частина цього гаджета.

Трансмітер може відтворювати файли найпоширеніших форматів, серед яких найпопулярніші MP3 і WMA.

Легке управління

Neoline Bliss FM — Все про автомобільний трансмітер

Як управляти пристроєм

Управління FM-модулятором доступно автовласникові за допомогою кнопок, розташованих на самому пристрої. Пасажири на задньому сидінні можуть скористатися ПДУ.

Ця опція буде корисна тим автовласникам, які часто возять пасажирів на задньому сидінні.

Досить налаштувати на одну хвилю FM-діапазону модулятор та автомагнітолу. Це індивідуальний музичний канал з високою якістю передачі звуку.

Модель підтримує до 20 настроюються каналів в діапазоні 87,5-108 МГц.

FM-трансмітер Neoline Bliss FM

Neoline Bliss FM — Все про автомобільний трансмітер