Нововведення сервісів web 3.0-збільшення без втрати якості

44

Спробуйте автоматичний інструмент збільшення зображення на основі нейронної мережі. Змінюйте розмір файлів в інтернеті і створюйте проекти великого формату. Інструмент доступний безкоштовно через сервіс depositphotos.

Depositphotos відома на просторах мережі вже багато років. Сьогодні дана комерційна платформа встигла об’єднати продавців і покупців високоякісних ліцензійних стічних зображень і графічних елементів, векторної графіки і відеофайлів. Талановиті фахівці з усього світу і ідеальні рішення технічного плану стали для нас опорою в створенні зручної платформи для творчих і перспективних завдань.

Інтелектуальний інструмент збільшення зображення допоможе вам максимально заощадити в коштах і часу. Поліпшення якості зображення здійснюється одним клацанням миші за допомогою онлайн-інструменту.

Універсальний інструмент для друку, електронної комерції, професійного та особистого використання

  • онлайн-сервіс збільшення зображення дає можливість перетворити матеріал у високоякісні файли великого формату для друку. Завдяки йому можна в кілька разів поліпшити дозвіл зображень.
  • збільшуйте рівні продажів за допомогою високоякісних і деталізованих зображень продуктів вашого виробництва. Інструмент слід використовувати для підвищення якості зображення, щоб на виході перетворити його в чіткі рекламні фотографії.
  • зробіть фотографії різкіше за допомогою нашого інструменту збільшення зображення. Оновіть роздільну здатність одним клацанням миші та завантажте готові файли jpg для професійного або особистого використання.

У чому секрет масштабування від depositphotos

Depositphotos використовує масштабування ai для збільшення зображень. Розроблена нейронна мережа розпізнає об’єкти, а потім збільшує і покращує зображення.

Щоб збільшувати зображення без втрати якості, ми навчили нашу систему роботі з величезним обсягом даних зображення. І це навчання триває.

Інструмент ai відтворює відсутні пікселі і збільшує фотографії без втрати в дозволі. Чим менш інформативні пікселі, тим складніше масштабувати зображення. Таким чином, інструмент збільшення зображення добре працює з докладними файлами, збільшеними до 2 разів, і в популярних форматах jpeg.

В цілому, збільшення зображень без втрати якості від depositphotos-це безкоштовний інструмент збільшення зображення ai, який повністю підтримує роздільну здатність і якість. Такий сервіс буде корисний як новачкам, так і професіоналам фотоіндустрії, які прагнуть до віддаленого взаємодії і просунутим рішенням.