Представлений мод call of the abyss по капітальній переробці dark souls 3

17

Papaappa і kez представили call of the abyss; мод повної переробки dark souls 3 , який додає нову зброю, заклинання, предмети, броню і багато іншого. Дует випустив першу версію цього мода (яка не є остаточною) і поділився геймплейним відео для нього.заглиблюючись у деталі, call of the abyss поставляється з новою зброєю, заклинаннями, предметами, обладунками, областями і навіть босами. Цей мод прагне мати більш темну готичну атмосферу. Як зазначив дует, вся гра також зазнає повної зміни освітлення. Деякі карти будуть темними і туманними з шумами або істотами, кричущими в темряві, а деякі карти матимуть золоті вогні.

Call of the abyss приносить більше 200 видів зброї зі старих ігор fromsoftware. Таким чином, ви можете знайти зброю з перших двох ігор dark souls, bloodborne і demon’s souls. Крім того, вся нова зброя і деякі ванільні отримають нові види зброї.

Крім того, всі набори рухів у всій грі «тепер будуть розширені на 8-10 рухів». Крім того, є 2 абсолютно нових заповіту, які замінюють старі. А також два нових класу зброї в грі: odachi і gunlance.