Команда “яндекса” удосконалила пошук книг

9

Знайти потрібну книгу в «яндексі» стало простіше. Тепер за запитом користувача будуть показані пропозиції відразу від декількох популярних сервісів, що дозволить набагато простіше і швидше знаходити книги в потрібному форматі. У пошуку доступні електронні книги, аудіокниги та друковані видання.

Щомісяця користувачі задають “яндексу” до 60 мільйонів питань про книги. Тепер сервіс покаже не тільки опис, рейтинг і відгуки, а також підкаже, де прочитати книгу. Опція “де почитати” доступна для 70% книг, представлених в об’єднаній бібліотеці.

Прямо зі сторінки пошуку користувачі можуть в один клік почати читати потрібний твір або завантажити його. Також можна дізнатися про наявність і вартість тієї чи іншої книги в інтернет-магазинах, перейти на сайт і зробити покупку. Одночасно з книгами на сервісах “літрес«, mybook і book24» яндекс «пропонує користувачам тисячі творів з колекції» суспільне надбання «і видання проекту»всенаука”. Всього в бібліотеці налічується близько 350 000 книг російською мовою.

” раніше, щоб знайти кращу пропозицію, потрібно було дослідити багато різних ресурсів. Тепер можна порівняти відразу всі умови придбання книги на різних сервісах в одному місці і вибрати найбільш підходящий. Вибір зростає, до нового формату пошуку підключаються всі нові книжкові інтернет-магазини», — зазначив керівник пошукових продуктів максим загребін.