Samsung просить британців встановити на смартфон російське пз, запропоноване урядом рф

10

Власники смартфонів samsung у великобританії повідомляють про отримання повідомлення, в якому йдеться про необхідність установки російського програмного забезпечення, запропонованого урядом росії. Першим про це розповів користувач флагмана samsung galaxy z fold 2. Пізніше видання bbc повідомило про більшу кількість подібних випадків.

Користувачі часто не надають значення повідомлень про доступність апдейта прошивки. Нерідко ігнорується і список змін. Але тепер британці, як мінімум, будуть детальніше вивчати текст перед оновленням програмного забезпечення.

Ендрю едманс, власник смартфона samsung galaxy z fold 2, опублікував скріншот, де зазначено, що в ході останнього апдейту оболонки були завантажені обов’язкові додатки в рамках реалізації постанови #1867 російського уряду від 18.10.2020. При цьому частина програм буде встановлена на смартфон тільки після скидання налаштувань до заводських.

Пізніше представники британського підрозділу компанії samsung заявили, що помилка дійсно мала місце, але лише в тексті. Іншими словами, користувачі отримали британську версію програмного забезпечення без російських додатків. Текст про додавання російського пз в список змін був доданий випадково.