Ставки на доту 2 онлайн в бк gg.bet

3-19-2021
GGBet – Ставки на киберспорт в GGBet: обзор киберспортивной линии сайта  ГГБет

Як робити ставки в gg bet на dota 2

 

Серед любителів кіберспорту в gg bet dota 2-найпопулярніша гра з безліччю умов, на які приймаються ставки.  По ній щорічно проводяться змагання з призовим фондом до $45 млн. прямі трансляції відбіркових і головних матчів ведуться на розважальних каналах і по національному телебаченню деяких азіатських країн. Також хочемо вам порекомендувати https://dota-bet.com/ru/ ставки на доту 2 онлайн в бк gg.bet.

1 найбільші турніри проводяться щорічно в один і той же час і тривають кілька днів. Визначити результат різних подій може будь-який відвідувач бк. Щоб зробити свій прогноз, досить пройти реєстрацію на офіційному сайті букмекера і поповнити рахунок.

Різновиди ставок dota 2

1 класикою вважається ставка на переможця. Деякі букмекери пропонують гравцям додатковий розпис, яка включає індивідуальні варіанти результатів за командами або картками. Часто в додатковому розписі можна поставити на:

  • переможця одного з раундів;
  • вбивство Рошана;
  • перше вбивство;
  • тривалість раунду;
  • точний рахунок.

Залежно від політики бк або кіберспортивної біржі, варіантів ставок може бути і більше. Виграш за вдалий прогноз розраховується множенням поставленої суми на коефіцієнт результату. Котирування визначають фахівці букмекера, які аналізують дані на основі результатів попередніх зустрічей, досвіду і рівня суперників.

Live ставки на dota2 – як укласти парі по ходу матчу

Лайв ставки на доту 2 вибирають професіонали, які бажають укласти парі по ходу матчу. Так як вибір героїв в перемозі команди грає ключову роль, визначити результат змагання без знання персонажів гравців дуже складно. На стадії піків-банів беттор може побачити склад команд на карту. Не менш цікаві для відвідувача бк і заміни під час проведення онлайн-турнірів, про які рідко учасники повідомляють заздалегідь. Відсутність основного складу негативно позначається на грі, а значить, може вплинути на результат зустрічі.

Дуже часто в лайв-ставках представлена краща лінія. Якщо до початку змагання букмекер пропонує базові результати, по ходу матчів список доповнюється декількома позиціями. Хорошим вибором подій і коефіцієнтів радують відомі букмекерські контори. Вони пропонують своїм клієнтам укласти парі на базові результати (фора в серії), статистику карти (фора по фрагам, час), кількість убитих кур’єрів або перемогу проти мегакрипів.

Велика частина ставок приймається під час драфту. Починаючи з завантаження карти і закінчуючи падінням трону, гравець зможе поставити гроші на перемогу в карті або непарний/парний тотал по вбивствах. Правильний аналіз ситуації на карті дозволяє перетворити лайв-ставки на доту 2 в стабільне джерело доходу. Для цього відвідувачу бк або кіберспортивної біржі досить вивести власну формулу розрахунку, а також навчитися правильно читати напрямок і філософію комп’ютерної гри.