Розпродаж radeon rx 6600 в днс за 46 000 р тривала менше хвилини, а відеокарти вже на авито

12

Вчора стартували продажі відеокарти radeon rx 6600. Можливість купити новинку була як у зарубіжних геймерів, так і у російських. Останнім не дуже пощастило, адже різниця між рекомендованою ціною і реальною досягала триразових значень. Оскільки ми вже звикли до подібного неподобства, то багато хто чекав чудес від мережі dns. Неясно, чому досі знаходяться настільки наївні люди. Мабуть, деяким просто хочеться вірити хоч у щось. Спочатку старт повинен був початися 13 числа, але потім його вирішили перенести на ранок 14. Народ зібрався раніше, обговорюючи всякі новини через бугра. Хтось розповідав про низькі ціни в сша, інші ділилися своїм досвідом покупки з європи. Словом, було чим себе зайняти.

Оскільки старт продажів вперто відмовлявся стартувати о 10 ранку, багато хто вже почав втрачати терпіння. До речі, останнім часом реалізація подібних товарів проходила за принципом каруселі. Це дуже цікава система. Очікувалася, що вона збільшить шанси на покупку, але насправді вийшла повна плутанина. Покупець кликає на товар і чекає. Якщо йому посміхнеться удача, то його відправлять на сторінку з оформленням. Головне в цьому момент, щоб сторінка не вилетіла і не перевантажилася самостійно. В цьому випадку чергу доведеться починати з початку. Виходить, що все стало ще більш заплутано, а примарність при покупці відсутня як така.

Сітілінк

Зізнаємося чесно, поки автор даного матеріалу займався написанням попереднього матеріалу, старт пройшов повз. Ми старанно оновлювали сторінку раз в три хвилини (гарбуз), але геймери перекупники розмітали все за 30 секунд. Відзначимо, що можна було купити дану модель за 45 999 рублів. У гілці є хлопці, які оновлювали сторінку набагато частіше, але і вони не встигли покататися на каруселі, успішно виїхала без них.

На цій пафосній нотці можна було б закінчити наш матеріал, але тут підтягнулися хлопці з авіто. Вже через пару хвилин після початку розпродажу в dns, з’явилися оголошення, що пропонують купити radeon rx 6600. Ціни у всіх різні, але багато і не приховують, що брали в dns. А ви теж вмієте створювати рекламні оголошення на авито за одну хвилину? якщо так, то поділіться досвідом з іншими читачами, адже багато хто витрачає на це більше десяти хвилин. А взагалі вся ця ситуація комічна і повторюється від разу до разу. Неясно, як перекупники отримують доступ до відеокарт з dns першими, але це вже незаперечний факт.