Виконавчий директор playstation звільнений після публікації відео про педофілію

36

Джордж качіоппо, старший віце-президент sony interactive entertainment, який з 2013 року працював у сфері інженерії і в playstation store, був “звільнений” зі своєї посади після того як в минулі вихідні з’явився у відеоролику про операцію з упіймання педофілів.

Група people v. Preds, яка намагається зловити а потім оприлюднити чоловіків, які нібито займаються педофілією, розмістила це відео на вихідних, заявивши, що вони видали себе за 15-річного хлопчика, і зв’язалася з качіоппо в інтернеті, який потім запросив їх до себе додому для інтиму.

People v. Preds стверджують, що у них була листування з качіоппо, який використовував псевдонім “jeff”, на сайті знайомств grindr, і після спілкування погодилися зустрітися в його будинку. Відео вище починається з того, що член групи наближається до будинку і вітає людину на ім’я “джефф”, який відкриває двері в футболці ps5, перш ніж закрити двері перед їхніми обличчями після розкриття мети їх зйомок.

У той час як відео сама по собі не показує жодних злочинів і не може підтвердити особистість качіоппо, people v. Preds також опублікували ряд скріншотів, які, за їхніми словами, детально описують організацію зустрічі, які включають в себе передбачуване селфі качіоппо в тій же футболці, що і “джефф” на відео.

Cnet повідомляє, що старший віце-президент був звільнений, а представник sony заявив:»нам відомо про ситуацію, і даний співробітник звільнений з роботи”.

Тим часом представник people v. Preds повідомляє, що причина, по якій ця інформація була оприлюднена, а не передана безпосередньо владі, полягала в тому, що «департамент поліції не працює з такими “кібергрупами”, як ми. Ось коли інтернет бере верх». Однак, вони також кажуть, що»докази були передані владі”.