Як вибрати брус

9-25-2018

Как выбрать брус
Ви вирішили побудувати дерев’яний будинок. І вибрали в якості пиломатеріалу брус. Далі почали шукати пропозиції будівельних компаній і зіткнулися з розмаїтістю визначень видів бруса. На жаль, часто вживані терміни характеризуються неоднозначністю, і їх застосування може не відповідати закладеної в них спочатку сутності. Це призводить до того, що замовники і виконавці можуть обговорювати різні речі, але називати їх однаково. Такий двосторонній процес пов’язаний, як з небажанням покупців розбиратися в специфіці незнайомій термінології, так і з упевненістю вузькопрофільних фахівців областей в тому, що сенс їх професійної лексики всім очевидний. Ще є небезпека навмисної підміни понять недобросовісними підприємствами. Непідготовленого замовника легко ввести в оману. Тому до прийняття рішення про виборі того чи іншого сорту бруса, ознайомтеся з їх поняттями і характеристиками.
Також хочемо вам порекомендувати брус строганный камерной сушки 100×200
Брус сухий профільований виготовляють шляхом склеювання декількох сухих ламелей (дощок). Він відрізняється ідеальною гладкою поверхнею. Товщина може бути від 140 до 260 мм. Рівень вологості не перевищує 14%. Такий брус практично не дає усадки, має підвищену стійкість до бактерій і низький рівень тепловтрати. Матеріал просочують антисептичними та протипожежними речовинами.
При виборі бруса для будинку варто орієнтуватися на два головних чинники – вартість і призначення споруди. Для будівництва дачного будиночка, який буде використовуватися в теплий період, можна купувати простий брус. Він значно дешевше профільованого і цілком підходить для будівництва літнього будови для відпочинку. Якщо ви плануєте будувати будинок для постійного проживання, то робіть його з профільованого бруса. Він не вимагає додаткової обробки на відміну від простого, який треба утеплювати. І вам не доведеться довго чекати. Будинок з профільованого бруса збирається як конструктор за 2-3 тижні.
Компанія Вудплейс займається будівництвом брусових будинків протягом 16 років. За цей час було зведено понад 300 будівель з дерева. В будівництві використовується брус природної вологості і сухий профільований. Всі пиломатеріали заготовлюються на власному заводі у відповідності з технічними нормами. Це дозволяє гарантувати високу якість продукції і запропонувати клієнтам найнижчі ціни. Зателефонуйте фахівцям woodplace, і вони допоможуть вам підібрати відповідний варіант і розрахувати його вартість: 375 29 8888057, 375 29 8888056, 375 29 8888707, 375 29 8888140. Послуга безкоштовна. Подивитися готові зразки будинків можна на офіційному сайті компанії.
Мінськ-Новини”