Функція прямих трансляцій в twitter позбудеться однієї опції, але якість відео покращиться

15

Соціальна мережа twitter оголосила, що користувачі платформи більше не зможуть запрошувати гостей приєднатися до відеотрансляцій за допомогою аудіо до початку ефіру. При цьому розробники обіцяють поліпшення якості відео під час прямих ефірів. Ці зміни почнуть діяти для всіх користувачів платформи найближчим часом.

Зображення: alex castro / the verge

Нагадаємо, можливість запрошувати гостей до трансляцій по аудіо до початку ефіру з’явилася в мережі twitter в березні 2020 року. Незважаючи на те, що користувачі більше не зможуть записувати запрошення на трансляції в форматі аудіо, під час прямих ефірів гості як і раніше матимуть можливість публікації повідомлень в чаті і використання інших інструментів взаємодії з організатором трансляції.

Хоча twitter стверджує, що зміни спрямовані на підвищення якості прямих трансляцій, відзначимо, що в арсеналі соціальної мережі є ще одна функція, що дозволяє користувачам взаємодіяти у форматі аудіо. Йдеться про функцію spaces, яка багато в чому повторює формат популярної платформи clubhouse. Ймовірно, функція spaces привернула більше уваги, ніж прямі ефіри, тому в копанні порахували зайвим пропонувати користувачам два схожих інструменту. Очевидно, що надалі розробники зосередяться на розвитку spaces, щоб спробувати зробити функцію максимально затребуваною серед користувачів платформи.

Відзначимо, що ця зміна стала не першою в ряду нововведень, спрямованих на підвищення якості відео. У вересні розробники оголосили, що нові відео, що публікуються користувачами платформи, будуть більш якісними і чіткими. Якихось кардинальних змін на даний момент не спостерігається, але, можливо, twitter ще продовжує роботу в цьому напрямку.