Як відключити всі повідомлення в windows 11

7

В операційній системі microsoft windows 11 є функція повідомлень, яка дуже зручна для відстеження основних змін, що відбуваються в системі. Ця функція інформує користувача про критичні або термінові повідомлення та електронні листи.

Однак це може трохи дратувати користувача, якщо повідомлення продовжують з’являтися, особливо коли ви зайняті чимось важливим і не хочете, щоб вас турбували. В такому випадку найкраще взагалі відключити повідомлення.

У цьому покроковому посібнику ми розповімо, як відключити всі повідомлення на вашому комп’ютері з windows 11. Хоча є можливість налаштувати цю функцію таким чином, щоб не отримувати повідомлення для певної програми або набору додатків, ми розповімо вам, як повністю відключити повідомлення.

Як відключити всі повідомлення в операційній системі windows 11

крок 1. відкрийте програму “параметри” на комп’ютері з windows 11. Для цього клацніть меню “пуск «на панелі завдань, а потім виберіть програму» параметри” або натисніть комбінацію клавіш win + i.

крок 2. коли відкриється програма “параметри”, виберіть вкладку “система” на лівій бічній панелі.

крок 3. як тільки ви ввійдете в розділ “система«, знайдіть і клацніть плитку» повідомлення” в правій частині вікна.

крок 4. тепер ви зможете бачити всі налаштування, пов’язані з повідомленнями, на вашому екрані. Щоб відключити всі повідомлення, переведіть перемикач “повідомлення” в положення откл.

Ось і все. Після цих простих дій ви відключите повідомлення від усіх додатків на вашому комп’ютері з windows 11, включаючи власні програми microsoft. Тим не менш, ви все одно будете отримувати сповіщення з порадами та рекомендаціями щодо використання комп’ютера з windows. Також вам будуть приходити повідомлення з пропозиціями щодо налаштування вашого пристрою.