Чутки: apple розробляє нові технології бездротової зарядки з малим і великим радіусом дії

38

Авторитетний аналітик марк гурман (mark gurman) з bloomberg поділився інформацією про майбутнє бездротовому зарядному пристрої apple, який зможе заповнювати енергію відразу в декількох гаджетах. На даний момент компанія продає бездротове зу magsafe duo, призначене для одночасної зарядки iphone і apple watch або airpods, але гурман говорить про дещо інше.

За словами гурмана, apple працює над наступником бездротової зарядки airpower, скасованого в 2019 році через невідповідність високим стандартам компанії. Аналітик заявляє, що компанія і зовсім збиралася представити пристрій в 2017 році, коли були запущені iphone x і iphone 8, що стали першими смартфонами apple з підтримкою бездротової зарядки. Гурман повідомляє, що зарядний пристрій, над яким каліфорнійська компанія працює в даний момент, засноване на більш просунутих технологіях, ніж її поточні пропозиції з технологіями індукційної передачі заряду. За його словами, apple має намір випустити пристрій, який зможе передавати енергію як на короткі, так і на великі відстані.

Гурман вважає, що apple бачить майбутнє, в якому всі її основні пристрої зможуть заряджати один одного. Тобто, ipad зможе заряджати iphone, а смартфон, в свою чергу, зможе ділитися енергією з apple watch або airpods. Передбачається, що apple активізувала зусилля з розробки нової технології бездротової зарядки на тлі намірів євросоюзу змусити її відмовитися від пропрієтарного lightning на користь usb type-c. Ймовірно, вже в найближчі роки компанія представить смартфони, повністю позбавлені фізичних роз’ємів і покладаються виключно на бездротову зарядку нового покоління.