Чи варто купувати iphone 13 зараз або почекати

9

Якщо замовити iphone 13 pro або iphone pro max прямо зараз у apple, його доставлять не раніше, ніж через місяць або півтора. З iphone 13 і iphone 13 mini набагато краще. Є ймовірність отримати замовлене пристрій менше, ніж через місяць. Або через місяць. По-моєму, такого ще не було. Ситуація, начебто, повинна покращитися. Apple замовить китайським заводам більше iphone 13, але щоб їх зібрати, протестувати і доставити на склади потрібен час. Це якщо ми правильно розуміємо те, що відбувається. А що якщо все не так, як нам здається? apple, як завжди, мовчить. Начебто, все як завжди-але не все. Є дивацтва.

Iphone 13-це смартфон, який однозначно гідний того, щоб його купити

Кампанія “пропусти iphone 13 і дочекайся iphone 14” відрізняється від таких же компаній минулих років лише масовістю і організованістю. Поки новинки не доставлялися замовникам, терміни їх доставки залишалися в рамках пристойності. Першими до нових пристроїв дорвалися ті, кому apple надала їх для ознайомлення. Їх огляди були позитивними. Здавалося б, а чого ще можна було чекати від подібних оглядів? журналісти яких вибирає apple об’єктивні і, якщо їм щось не подобається, не приховують цього.

Інакше їм перестали б вірити, і вся ця затія втратила б сенс. Сюжет, який повторюється знову і знову, вперше з’явився в їх оглядах. Коробочки з новенькими iphone 13 різних моделей розкривали з цікавістю, але з упевненістю що нічого особливо цікавого в цих iphone не буде. І в перші хвилини здавалося що ці очікування виправдовуються. І раптом все змінювалося. “а iphone (13 mini, 13, 13 pro або 13 pro max), виявляється, краще ніж я думав!”- ця фраза звучить знову і знову. Магія? так, магія apple. Схоже, вона повернулася.

Дефіцит iphone 13

Iphone 13 знаходяться в серйозному дефіциті не тільки у apple, але і у багатьох з її партнерів

З неофіційних джерел відомо що apple грунтовно готувалася до початку продажів новинки. Відомо в подробицях. Сама apple нічого про це не говорила. А що якщо, незважаючи на всі героїчні зусилля співробітників компанії, в самий останній момент, щось пішло не так? ця версія мені категорично не подобається, тому що під питанням виявляється більший ніж зазвичай попит на нові моделі iphone. У цій версії є перевага перед іншими. Вона багато чого пояснює. Нові моделі досить гарні щоб люди їх оцінили без чиєїсь підказки.

Замість того щоб витрачати час і ресурси на ризиковані проривні нововведення, в apple довели iphone 13 до максимально можливої досконалості. Проблеми з виробництвом нових моделей, згідно з цією версією, виникли в середині літа. Саме тоді в змі почалася кампанія” пропусти iphone 13 і дочекайся iphone 14″, через яку багато з тих хто був готовий придбати iphone 13 задумалися. Чи не apple її влаштувала? не дуже добре для продажів, але гострого дефіциту можна було б уникнути. Презентації підправили, щоб небезпечний і неприємний apple маневр вдався. У версії, яка мені не подобається, на щастя, є і безліч спірних моментів.

Iphone 13 pro max проти samsung s21 ultra: хто пропрацює довше?

З тими, кому видали для написання оглядів новенькі iphone 13, обов’язково провели б роботу. Їм пояснили б ситуацію, взяли б з них підписки про нерозголошення – і огляди були б зовсім не такими, якими вони були. Крім того, про будь-які проблеми з виробництвом iphone або комплектуючих для них стало б негайно відомо американським і європейським змі. Перекрити всі лазівки, через які з заводів збирають iphone витікає інформація, неможливо. Але ні про що подібне змі південно-східної азії, з найширшою мережею “джерел” на всіх мало-мальськи цікавих на заході компанія, не повідомляли.

Виробництво iphone-це сотні пов’язаних один з одним підприємств. Нелюбима мною версія, як би добре вона не пояснювала незрозумілі події навколо iphone 13, безсила проти фактів. У дефіциті винен аномальний попит. Нехай дивацтва залишаються без пояснення. У будь-якому випадку, з дефіцитом iphone 13 буде покінчено. Ймовірно, через місяць або півтора. Але, якщо ви вже вирішили купити iphone 13, і хочете щоб він опинився у вас в руках якомога швидше, краще замовити його прямо зараз.

Чи варто купувати iphone 13

Коли ви вирішите дочекатися iphone 14, десь сумує один маленький iphone 13

Це сюжет повторюється знову і знову. Активісти кампанії” пропусти iphone 13 і дочекайся iphone 14″, не стали винятком. Люди яких я знаю особисто, або за словами знайомих, повторили цей сюжет в точності. Слова і емоції різні, але в цих пристроях щось таке є, що змушує змінити свою думку. Свою думку, щоб воно не здавалося висмоктаним з пальця, очевидці пояснюють раціонально. Наводять факти. У тому числі факти, зазначені в специфікаціях нових пристроїв. Секундочку-ці факти з’явилися на сайтах apple у всьому світі 14 вересня. Тим хто вважав це покоління нудним, ці факти були відомі.

Порівняння швидкості зарядки iphone 13, 13 pro, 13 mini і 13 pro max. Який з них найшвидший

Ті ж ціни, що і рік тому. Iphone 13 і iphone 13 mini, фактично, подешевшали. Опції в 64 гб флеш-пам’яті у них більше немає, але ціни моделей з таким об’ємом накопичувача успадковані моделями з 128 гб. Iphone 13 pro і iphone 13 pro max коштують стільки ж, скільки до 14 вересня коштували iphone 12 pro і iphone 12 pro max з такою ж ємністю ssd. Додалася опція в 1 тб, але це всього-лише опція. Технічні дані (екрани, чіп, камери) покращилися – все на рівні. Плюс загадкова здатність зачаровувати. Купувати їх варто, в цьому немає ніяких сумнівів.