Gearbox працює над новою грою в серії brothers in arms

6

Під час останнього подкасту game maker’s notebook від академії інтерактивних мистецтв і наук, на якому був присутній глава gearbox ренді пітчфорд, було підтверджено, що студія в даний час працює над новою грою в серії brothers in arms . Під час подкасту пітчфорд розповідав про те, що borderlands 3 була анонсована тільки на дуже пізньому етапі циклу розробки і згадав, що в даний час студія працює над грою brothers in arms, припускаючи, що гра знаходиться на ранній стадії розробки.

»ми працюємо над новою грою brothers arms, але я не скажу нічого більше”.

На сайті gearbox також є відкритий список вакансій для старшого гейм-дизайнера, який буде працювати над основною бойовою механікою, а також над відчуттям руху. Що цікаво, це те, як у записі говориться, що ” gearbox entertainment стала широко відома завдяки успішним ігровим франшизам, включаючи brothers in arms і borderlands, а також придбаної власності duke nukem і homeworld».

Brothers in arms-це серія тактичних шутерів від першої особи в сеттінгу другої світової війни, яка почалася ще в епоху ps2 в 2005 році, а сама остання основна гра цієї серії була випущена в 2008 році для xbox 360, ps3 і пк. Серія сподобалася фанатам через його свіжий погляд на військові шутери від першої особи, що змушує гравця стратегічно використовувати своїх товаришів по команді в перестрілках, а також за емоційні історії.