Кращі ігри на ПК з хорошим сюжетом: ТОП-10

558

Далеко не всі геймери віддають перевагу хорошу графіку цікавим сценарієм – іноді хочеться пограти в кращі ігри на ПК з хорошим сюжетом, навіть якщо дозвіл не найчіткіше, а фізика не зовсім реалістична.

Хоча кращим поєднанням буде одночасне виконання всіх цих вимог.

Розглянемо найпопулярніші і найбільш запам’яталися геймплеи, сюжет яких змушує забути про реальність на кілька годин.

Варто зазначити, що більша частина з них є не поодинокими іграми, а цілими серіями.

Assassin’s Creed

Серія ігор, які розповідають про «кредо вбивці», користується популярністю у користувачів ПК з 2008 року (гравці на приставках змогли оцінити її гідності роком раніше).

Захоплюючий сюжет про нашого сучасника Дезмонда, його предків і друзів дозволяє поринути в атмосферу відразу кількох епох – від хрестових походів і Ренесансу до Великої Французької революції і вікторіанської Британії.

Кращі ігри на ПК з хорошим сюжетом: ТОП-10

Справжній ассасин володіє всіма видами зброї

Переваг перед більшістю, випущених до цього ігор, багато, в їх числі:

  • Абсолютно вільне переміщення по вулицях, населених пунктах і лісах, включаючи можливість дертися на скелі, дерева і дахи, плавати, їздити на коні;
  • Вибір способів знищення супротивника: пострілом, холодною зброєю і навіть руками;
  • Відсутність необхідності в більшості випадків виконувати завдання по ходу сюжетної лінії.

У той же час, якщо не просто бродити по околицях, заробляючи гроші і навички, можна взяти участь у захоплюючому пригоді, що відбувається в один із самих важливих моментів історії Європи і США.

Причому нерідко, в головній ролі.

 

Огляд гри Assassin’s Creed: Rogue

Кращі ігри на ПК з хорошим сюжетом: ТОП-10

Читайте також:

Кращі ігри з відкритим світом на PC — ТОП 15

Online ігри – 10 найпопулярніших порталів

Кращі старі ігри на ПК — ТОП-15

Mass Effect

Дія рольової гри «Ефект маси» відбувається приблизно через сотню років від теперішнього часу.

Протидіючи раси розумних машин і займаючись пошуками зрадника, герой відвідує різні куточки нашої Галактики, виконуючи ряд завдань як поодинці, так і з групою соратників.

Кращі ігри на ПК з хорошим сюжетом: ТОП-10

Капітан Шепард готовий до виконання місії

Характерно, що в ході ігрового процесу можна виконувати місії, що не належать до основного процесу.

А головною «фішкою» серії є можливість перенесення збережених файлів з однієї частини в іншу (всього їх на сьогоднішній день три, четверта готується до виходу.

Так що капітан Шепард з Mass Effect 1 цілком може продовжити свою роботу в 2-й і потім у 3-й частині, що, відповідно, впливає і на розвиток сюжету.

Огляд гри Mass Effect 3

Ось і все, кінець. Пришестя Женців було неминучим, капітан Шепард знав, що одного разу настане день, коли вся галактика здригнеться від нищівного удару давніх машин… І цей день настав. Mass Effect 3 — остання глава в історії Шепарда, довгоочікуваний фінал

Half-Life

Ще одна футуристична гра, дія якої, щоправда, відбувається вже в наш час. Її особливостями були відсутність заважають грі заставок і відеороликів.

За рахунок цього навіть під час ключових сцен гравець зберігає контроль над героєм, який займається порятунком світу від інопланетного уряду.

При цьому доктор Фрімен користується для нападу і захисту усіма ліпшими під руку предметами – від холодної зброї до позаземних технологій.

Кращі ігри на ПК з хорошим сюжетом: ТОП-10

Гордон Фрімен – гроза будь-якого інопланетянина

Гра привертає увагу можливістю активно взаємодіяти з оточенням – наприклад, пересунути ящики або скинути у воду бочки.

Також вона запам’яталася мільйонам гравців своїми унікальними ворогами типу хедкрабов і навіть снарков, яких можна використовувати як ручна зброя.

Half – Life – Швидкісне проходження через 20:41 (Світовий рекорд)

Кращі ігри на ПК з хорошим сюжетом: ТОП-10

GTA

Говорячи про сюжетні ігри, не можна не помітити серію Grand Theft Auto про героя-злочинця, працюючого і на себе, і на різні угруповання великих американських міст.

Причому назви населених пунктів змінені (крім Лондона і Манчестера), але дізнатися прототипи зазвичай можна, наприклад, San Andreas – це частина Лос-Анджелеса, а Vice City – Майамі.

Кращі ігри на ПК з хорошим сюжетом: ТОП-10

GTA: злочинцем бути не так вже й просто

У грі є повна свобода дії персонажа – він може і заробляти гроші відносно безпечними способами (наприклад, доставляючи людей), і виконуючи завдання роботодавця (найчастіше становлять небезпеку), і навіть просто грабуючи перехожих і женучи автомобілі.

В останньому випадку, щоправда, доведеться рано чи пізно зіткнутися з поліцією – проте і з ними можна спробувати розібратися (перед цим попередньо зберігшись).

Огляд гри GTA San Andreas: Огляд #1

Кращі ігри на ПК з хорошим сюжетом: ТОП-10

Вам це може бути цікаво:

Кращі ігри про Другу світову війну — ТОП 10

Як зробити, щоб не лагали гри — Прості поради

Кращі ігри про Другу світову війну — ТОП 10

Dragon Age

Бажаючим потрапити в середньовічний світ, наповнений політичними розбратами, війнами та інтригами, не обов’язково винаходити машину часу.

Кращі ігри на ПК з хорошим сюжетом: ТОП-10

Dragon Age: дракони теж помирають

Достатньо просто завантажити і встановити гру Dragon Age, переносящую гравця в фентезійну країну з цією альтернативною історією.

Захоплюючий сюжет, в якому можна зустріти навіть любовну лінію, і величезна кількість варіантів його розвитку дозволяють витратити на ігровий процес не один десяток годин.

Примітно, що виконання завдань допомагають соратники, теж мають свої серйозні і розвиваються здібності.

Огляд гри Dragon Age: Origins

Вдосталь награвшись з фантастичними всесвітами в Star Wars Knight of the Old Republic і Mass Effect розробники з BioWare вирішили хоча б на час повернутися до витоків. Їх Dragon Age: Origins ще на стадії розробки позиціонувався, як комп’ютерна RPG старої школи

Мафія

Ігровий проект «Мафія» на сьогоднішній день складається з 3 частин.

Цього цілком достатньо для занурення спочатку в епоху Сполучених Штатів 1930-х років, а потім у повоєнні роки цієї ж країни.

Граючи за головного персонажа, можна взяти участь у появі перших мафіозних американських кланів, що розвинулися під час «сухого закону», або ж допомогти іншим сучасним, але іноді і досить шляхетним злочинцям займатися своєю діяльністю в кінці 1940-х.

Кращі ігри на ПК з хорошим сюжетом: ТОП-10

«Мафія»: Відчуй себе італійським доном

Унікальна сюжетна лінія і непогана графіка – складові популярності цієї гри.

Причому в першій частині (випущеної пізніше з доповненням, перетворюють навколишній світ в сучасний) присутня навіть симулятор «вільної діяльності» під назвою «Прогулянка», де ніякого сюжету немає.

Огляд гри Mafia:The City Of Lost Heaven

Кращі ігри на ПК з хорошим сюжетом: ТОП-10

Відьмак

Творчість польського фантаста Анджея Сапковського вразило мільйони читачів серії книг про відьмака Геральта.

Кращі ігри на ПК з хорошим сюжетом: ТОП-10

Герой Сапковського знову з нами

Не менш популярною серед геймерів виявилася створена на основі книжкового сюжету гра, де героєві належить виконувати звичну ведьмачью роботу – знищувати нечисть, захищати близьких людей і навіть рятувати королівство.

Цікаво! Оригінальності геймплею надає наявність любовної лінії, опрацьованої набагато краще, ніж у більшості інших серій. Крім того, по ходу гри помітно, як старіє головний герой, що теж незвично для ігор жанру RPG.

Огляд гри The Witcher (Відьмак): Історія серії

Це перше відео з двох, в яких я не тільки розповім про першому і другому Відьмака, але і повідаю, з чого починалася розробка, та й взагалі існування авторів

Fallout

Герою наступної гри з топ 10 довелося опинитися в світі після ядерної війни і намагатися вижити, виконуючи сотні різноманітних завдань.

Кращі ігри на ПК з хорошим сюжетом: ТОП-10

Світ після Апокаліпсису: Fallout

Характерні особливості:

  • Підказки на екрані комунікатора;
  • Можливість (а в перших 2 частинах і необхідність) битися в покроковому режимі, неквапливо вибираючи, яким способом нанести пошкодження ворогу;
  • Величезна кількість здібностей, які можна розвинути, і характеристик, залежних від дій гравця (виконання завдань, крадіжок або вбивств).

Огляд гри Fallout 4

Колись давно ми як діти раділи анонсу Fallout 3… а потім отримали The Elder Scrolls IV: Oblivion, тільки з гарматами. Через кілька років вийшла Fallout: New Vegas, яка довела, що можна і в 3D зробити круту RPG у відкритому світі.

Fahrenheit

Не кожен день доводиться опинитися в ролі підозрюваного у вбивстві. Притому що ніякого злочину головний герой, на його думку, не здійснював.

Кращі ігри на ПК з хорошим сюжетом: ТОП-10

Fahrenheit: Доведи, що ти не вбивав

Пройти гру, досягнувши однієї з трьох кінцівок, можна за кілька днів. І це витрачений час того варто – навіть враховуючи, що свободи дій в Fahrenheit небагато.

Зате є можливість вибирати різні варіанти, які і визначать фінал кримінально-містичної історії.

Огляд на гру Fahrenheit

Кращі ігри на ПК з хорошим сюжетом: ТОП-10

Читайте також:

Кращі ігри про виживання — ТОП-10

ТОП-10 — Кращі ігри гонки для ПК у 2017 році

ТОП-10: Кращі ігри про піратів в історії

Alan Wake

Список, в який включені кращі сюжетні ігри, буде неповним без Alan Wake, в якій змішуються реальність і уява головного героя.

Кращі ігри на ПК з хорошим сюжетом: ТОП-10

Хоррор з непоганим сюжетом Alan Wake

Оригінальний сюжет в жанрі хоррор і постійні несподівані повороти тримає гравця в постійному напруженні, однак і не відпускають від комп’ютера.

Адже, вже почавши це таємниче містичне розслідування, практично неможливо відірватися від нього до кінця, який буде не менш дивним, ніж сама гра.

Відео-огляд гри Alan Wake

Один з небагатьох російськомовних оглядів приставного ексклюзиву Alan Wake – на сторінках www.youtube.com. Напевно, варто відсунути в сторону всі її подання та регалії – нею займалися ті ж люди, що зробили Max Payne.