Творці nier і drakengard анонсували карткову рольову гру voice of cards: the isle dragon roars

19

Компанія square enix представила карткову рольову гру voice of cards: the isle dragon roars від творців nier і drakengard. Проект вийде на пк, playstation 4 і nintendo switch. Його демоверсія вже доступна до завантаження.

Джерело: square enix

Розробку voice of cards: the isle dragon roars очолили творчий директор еко таро (yoko taro), виконавчий продюсер есуке сайто (yosuke saito), композитор кейіті окабе (keiichi okabe) і художник персонажів кіміхіко фудзісака (kimihiko fujisaka). Всі вони брали участь у створенні ігор серії nier і drakengard.

У voice of cards: the isle dragon roars головний герой — мисливець за головами — і його друзі відправляються в пригоду, щоб убити прокинувся дракона, який загрожує країні. За це належить велика нагорода. Крім того, у чорної відьми мелані (подруги протагоніста) є зуб на дракона.

Джерело: square enix

Ігровий процес voice of cards: the isle dragon roars представлений у вигляді настільної гри. Персонаж пересувається по ігровому полю, а всі використовувані елементи (персонажі, зброя і навички) являють собою карти. Нарешті, крім умінь і зброї, в покрокових боях використовується кубик.

Джерело: square enix

Voice of cards: the isle dragon roars вийде 28 жовтня 2021 року.