Marvel таємно провели перезйомки фільму ” доктор стрендж і мультивселенная безумства»

23

Оскільки пандемія covid-19 продовжує залишатися проблемою, зупинка виробництва фільмів і серіалів стає звичайним явищем через позитивні тести на знімальному майданчику.

Однак виробництво «доктора стренджа 2 ” ніколи не припинялося, і тепер зірка фільму бенедикт камбербетч розповів про вражаючий подвиг команди. Актор повідав the hollywood reporter, що не було жодного позитивного тесту під час знімального процесу в лондоні під час піку пандемії в кінці 2020 і початку 2021 року.

З цим затвердженим урядом золотим стандартом тестування і відстеження, вимірювання температури, плр. Але це спрацювало. Не було жодного позитивного тесту. Ми ніколи не зупиняли зйомки. Люди приносили такі жертви. Деякі з їхніх дітей ходили в школу , тому вони спали в різних частинах будинку, або навіть в іншому будинку. Я був дійсно шокований цим.

Крім того, стало відомо, що marvel studios потай провели дозйомки/перезйомки проекту. Про це розповіла перукар карен бартек, яка також працювала над 8 «месниками: фінал» і «вандавіжен» . Вона поділилася фотографією з елізабет олсен: