Продовження the legend of zelda: breath of the wild, ймовірно, не покажуть до e3 2022

43

З тих пір, як nintendo підтвердив, що пряме продовження the legend of zelda: breath of the wild знаходиться в розробці, і тільки на e3 2021 кілька місяців тому ми, нарешті, побачили деякі кадри геймплея з довгоочікуваної гри. Nintendo заявив у той час, що він націлений на запуск у 2022 році, але маючи це на увазі, коли саме ми можемо побачити більше?

Відомий інсайдер nintendo nate the hate і журналіст джефф грабб заявили під час недавнього епізоду подкасту, що сиквел breath of the wild навряд чи з’явиться на the game awards. Насправді, за їхніми словами, він може не з’явитися до e3 2022 або, як припускає грабб, можливо, nintendo direct, орієнтованої на zelda, приблизно в той же час.

Обидва вони говорять, що, швидше за все, наступний трейлер breath of the wild 2 в кінцевому підсумку підтвердить офіційну назву гри, і оскільки nintendo раніше говорила, що назва залишається в секреті, тому що воно містить натяки на історію, вони припускають, що це розкриття не станеться, поки ми не наблизимося до запуску, що, звичайно, не є гарантією того, що це відбудеться в 2022 році, враховуючи те, як йдуть справи з розробкою ігор і затримками в цілому останнім часом.