ТВ бокс під назвою Tanix TX6.

11-27-2019

Установка мови На робочому столі натискаємо на ярлик Settings далі More Settings. Далі ми бачимо розширені налаштування тв приставки, прокручуємо трохи нижче і заходимо в розділ Language & input, в якому натиснемо Language і вибираємо потрібний мова – українська або російська. Мова зміниться автоматично, але деякі пункти меню і центральної сторінки можуть містити англійські слова. Налаштування дати і часу Важливо знати, що неправильна установка дати і часу може впливати на роботу тв приставки. Можуть з’являться помилки в програмах, проблеми з доступом в Google Market, помилки в браузері, деякі програми можуть перестати працювати, проблеми з доступом в інтернет і т. Також хочемо вам порекомендувати https://smarttvbox.com.ua/catalog/android_tv_pristavki/tanix_tx6/

В налаштуваннях дати і часу повинно бути: використання часу та дати мережі – включено, 24 – годинний формат – включено, вибрано потрібний часовий пояс. Підключення до інтернету через Wi – Fi Заходимо в налаштування далі Wi – Fi і шукаємо назву свого роутера в списку Доступні мережі (вам відобразиться список усіх найближчих W – Fi точок), вибираємо необхідну і вводимо пароль. Якщо все зроблено вірно, то у статусі вашої мережі з’явиться напис Підключено. У деяких випадках необхідно додатково налаштовувати роутер, якщо тв – приставка не може підключиться до інтернету. Після перезавантажити роутер і спробувати підключити tv box ще раз. Зміна лаунчер Лаунчер – це графічний інтерфейс за допомогою якого ви керуєте тв- тюнера. Якщо вам не подобається заводський лаунчер, то його можна змінити на будь-який інший з допомогою установки програми. Ви можете встановити його за допомогою флешки або скачати в інтернеті через приставку. Після установки необхідно зайти в налаштування, далі Домашній екран (іконка – будиночок) і вибрати зі списку Nova Launcher. Для початку необхідно перенести необхідні додатки на знімний носій, вставити у тв- , запустити Арк installer, поставити галочки навпроти необхідних програм і в меню натиснути install.

Список корисних додатків для Андроїд тв приставки можна подивитися тут. Також програми можна завантажувати через сервіс Play. com, але для цього потрібно мати обліковий запис Google, можна використовувати існую чий акаунт або створити новий. Якщо ви використовує поштовий сервіс Gmail то у вас вже є обліковий запис для доступу до додатків можна використовувати логін і пароль від пошти. Деякі корисні додатки видалені з Google Play і їх потрібно встановлювати з флешки. У процесі використання тв приставки програми необхідно оновлювати. У більшості випадків це відбувається автоматично, від вас тільки потрібно погодиться закачати оновлення і натиснути Так. Без актуальних оновлень деякі програми можуть перестати працювати.