Відсутній msvcr100 dll — Виправлення помилки

253

Поява системної помилки, щоб повідомити про відсутність файлу msvcr100 dll, зазвичай відбувається при спробі запуску однієї з сучасних програм.

Нерідко це ігри, такі як Battlefield 4 або Watch Dogs.

Зміст:

Для того щоб виправити ситуацію, забезпечивши вільне використання програми без подібних помилок, варто відновити цей віддалений або спочатку відсутній файл.

Причина проблеми

Всі помилки з розширенням «.dll» викликані неправильною роботою програмних пакетів типу DirectX або Microsoft Visual C++.

В даному випадку, при несправності msvcr100, проблема полягає саме в «Візуал Сі».

Зазвичай цей файл завантажується автоматично при установці операційної системи або йде в комплекті з грою, але іноді він на комп’ютері відсутня, про що і повідомляє з’являється в центрі екрану вікно.

Відсутній msvcr100 dll — Виправлення помилки

Помилка запуску програми

Вирішення питання

Способів, як виправити помилку трохи – найчастіше потрібно перевстановити весь пакет цілком або завантажити окремо відсутній (неправильно працюючий) файл.

У ряді випадків може знадобитися перевстановлення всієї програми.

1. Переустановка всього пакету Visual C++

Заміна пакета новим, в якому, швидше за все, будуть відсутні проблеми з файлом, є самим простим і надійним способом позбутися помилки.

Не рекомендується завантаження його з неперевірених інтернет-ресурсів, так як це може привести до появи на комп’ютері і вірусів.

Для пошуку файлів найкраще підійде офіційний сайт розробника операційної системи компанії Microsoft.

Відсутній msvcr100 dll — Виправлення помилки

Завантаження пакету Visual C++ з російськомовної версії c офіційного сайту Microsoft

При наявності на ПК більш старих ОС, типу перших варіантів Windows 7 або «Віндовс XP», достатньо буде скачування пакету Visual C++.

Якщо ж система більш нова, потрібно знайти версію 2012 чи навіть 2015 року.

Хоча для правильної роботи пакета слід знати розрядність системи. Зробити це можна, відкривши вкладку «Система» на панелі інструментів або властивості комп’ютера.

У першому ж вікні, разом з різною інформацією про комп’ютері, буде показано тип ОС.

Відсутній msvcr100 dll — Виправлення помилки

Перевірка розрядності системи

З офіційного сайту завантажити програму легко. Так само як і встановити її і провести обов’язково потрібний після цього перезавантаження комп’ютера.

Правда, в деяких випадках проблема все одно залишається, і на екран продовжує виводитися повідомлення про помилку.

2. Завантаження файлу

Варіант із завантаженням і додаванням вручну в реєстр ПК файлу, який відсутній на комп’ютері, слід використовувати лише у тому разі, коли попередні дії по перевстановленню пакета не допомогли.

Пошуки зазвичай наводять на сторонні ресурси, так як на офіційних сторінках «Майкрософт» окремого скачування msvcr100.dll (так само як і інших, іноді запитуваних системою бібліотек типу msvcp100 або msvcr110) не передбачено.

Отримавши файл на свій комп’ютер, потрібно перемістити його в одну з таких папок, розташованих у директорії Windows на системному диску:

  • system32 для 32-розрядних систем, які досі зустрічаються навіть на нових ПК (існує така версія для Windows 10);
  • sysWOW64 (за встановленою 64-розрядної ОС).

Тепер необхідно створити в реєстрі запис, яка дозволить системі «побачити» файл і почати ним користуватися при запуску гри, не повідомляючи про помилку.

Для цього слід натиснути клавіші Win» і «R», відкривши вікно виконання команд і ввести текст «regsvr msvcr100.dll» (або замінити назву файлу іншим, що видаються в повідомленні про системну помилку).

Після цього обов’язково потрібно перезавантаження комп’ютера.

Важливо! У тих випадках, якщо процедура не допомогла, «regsvr» замінюється на «regsvr32», і команда запускається повторно.
Відсутній msvcr100 dll — Виправлення помилки

Запуск файлу msvcr100.dll

3. Усунення проблеми з грою

Триваюче повідомлення свідчить про те, що проблема може бути не в файлі, а в самій програмі (грі).

Така помилка виправляється перевстановлення програми та оновлення інших програмних пакетів – .NET Framework і DirectX.

Знайти останні версії можна на офіційних сайтах розробників.

Відсутній msvcr100 dll — Виправлення помилки

Хоча DirectX версії, може не підтримуватися ресурсами комп’ютера, а потужності системного блоку – просто не вистачати для запуску гри.

Тоді допомогти запуску може тільки оновлення ПК.

Висновки

Скачавши або шляхом відновлення програму, або, в крайньому випадку, завантаживши окремий файл, проблему зазвичай вирішують. Після цього додаток зазвичай запускається нормально.

Якщо ж проблема залишилася невирішеною (а таке нерідко трапляється при установці безкоштовних або піратських програм), можливо, буде потрібно завантажити новий дистрибутив програми або придбати його у офіційного розробника або постачальника.

Виправлення помилки MSVCR100;MSVCR110;MSVCP100;MSVCP110.

Відсутній msvcr100 dll — Виправлення помилки