Wolfenstein: The New Order — докладний проходження + поради по кожній главі

323

Проходження Wolfenstein: The New Order фактично не викликає питань у шанувальників шутерів, проте деякі моменти в ігровому процесі обтяжують його, змушують довго шукати вихід зі сформованої ситуації. Ми допоможемо вам пройти гру без складнощів, але вдаватися до подібних посібникам намагайтеся лише у випадках крайньої необхідності.

Розглянемо докладніше проходження кожної глави без глибокого проникнення в сюжет гри.

Зміст:

Глава 1

Разом з пілотом Фергюсом і солдатами американської армії літаком прямуємо в замок для вбивства генерала Тотенкопфа. Підбитий літак, і герой вирушає усунути несправність. Беремо інструменти в шафці і ремонтуємо паливопровід, потім перерезаем шість канатів, щоб звільнитися від баласту.

В люку під сходами лежить броня.

Після повернення до Фергюсу ліземо в люк між кріслами і беремося за кулемет, щоб зменшити кількість літальних апаратів супротивника. Після виходу знаряддя з ладу активуємо важілець у сидіння, розташованого праворуч.

Поруч летить забитий солдатами літак, наш же ось-ось впаде. Отворяем двері в правій частині судна і слідом за Фергюсом з розгону перестрибуємо на сусідній літак. Там розмовляємо з одним із солдатів, а другого наводимо в себе. Поки пілот садить техніку на воду, збираємо аптечки. Далі вони знадобляться.

Wolfenstein: The New Order — докладний проходження + поради по кожній главі

Рис. 1 – Коли стрілець стає пілотом

Після цього послідує атака робота, від якого потрібно вислизнути через нижній люк у воду. Під водою вздовж кабелю добираємося до наступного потерпілого крах літака, хапаємо кулемет і знищуємо всіх роботів.

Після розмови з напарником під прикриттям товаришів добираємося до ще одного розбитого літального апарату. Далі потрапляємо в окоп і по черзі проходимо всі бункери, не залишаючи після себе нікого і нічого.

Підриваємо двері у великий бункер і забираємося всередину. З боєм піднімаємося на самий верх, де з допомогою зенітки перетворюємо в металобрухт величезну бойову машину. Разом з союзниками штурмуємо замок, результатом чого буде потрапляння в пастку – провал в крематорій. Якщо швидко відшукати ключ в шафках, опинимося на волі. Тут кулями розриваємо шланги з’явився з-під підлоги робота і зустрічаємося з самим Черепом. Він запускає процес зрушення стін.

Прокинемося в полоні, а бос запропонує вибрати напарника, який буде страчений.

В залежності від вибору отримаємо бонус до здоров’ю або броні і здатність різними методами зламувати замки.

Розбиваємо робота трубою, яку отримаємо від вижив товариша, нею знищуємо вогненні сопла, зламуємо замок і з пораненим іншому стрибаємо назовні.

Глава 2

Агента знайшли рибалки, він потрапляє до медиків, ті виявляють травму мозку і закривають протагоніста в психлікарні в Польщі, де його виходжує симпатична медсестра Аня. Черговий візит офіцера став фатальним для постояльців лікарні: її закривають, хворих розстрілюють, як і сім’ю лікарів за опір. Їх дочка – Аню забирають з собою.

Беремо ніж і вирушаємо на пошуки дівчини, яка допоможе відшукати повстанців. За допомогою ножа безшумно вбиваємо всіх офіцерів, доки в центральному коридорі не матимемо вже дробовиком.

Wolfenstein: The New Order — докладний проходження + поради по кожній главі

Рис. 2 – Залишаємо психлікарні, спустошивши її

Біля центральних дверей є засклена кімната. Активуємо в ній кнопку для відкриття дверей і відбиваємо атаки з усіх боків. Зачищаємо двір і рятуємо Аню. Разом з нею їдемо з місця злочину. Дівчина відвезе Блазковица до своїх дідуся і бабусі.

Читайте також:

Список кращих РПГ – ТОП кращих рольових ігор на PC

Кращі ігри з відкритим світом на PC — ТОП 15

Кращі ігри на ПК з хорошим сюжетом: ТОП-10

ТОП-10: Кращі ігри про піратів в історії

Розділ 3

Старі люди розповіли, що нині 1960 рік, фашисти виграли Другу Світову і безроздільно правлять планетою. Опір придушене, його лідери, яких не стратили у таборах і в’язницях.

Витягуємо з багажника офіцера і починаємо його допит у підвалі, дізнаємося де міститься основна маса опору і тримаємо свій шлях у в’язницю Берліна.

Дід Ані ховає нового знайомого і внучку в багажник і відправляється в шлях. На одному з КПП доведеться вийти назовні і зачистити сектор від ворога.

Скрізь намагайтеся в першу чергу порішити офіцера. Без командування солдати будуть у метушні і перестануть прибувати. Інакше будуть з’являтися нескінченно.

У вузькому тунелі знаходимо безшумний пістолет, в його кінці сходи. Піднімаємося по ній і на другому поверсі ліквідуємо офіцера. Зачищаємо сектор, відшукуємо всі секрети (коди Енігми, золоті яйця), збираємо аптечки, броню і боєприпаси – і назад до машини.

Wolfenstein: The New Order — докладний проходження + поради по кожній главі

Рис. 3 – Допитуємо нещасного фашиста

На наступному КПП також вбиваємо всіх, прямуємо в башту, через тунелі потрапляємо в підвал сусідній вежі, звідти – в гараж. По сходах ліземо вгору, проходимо по мосту і активуємо підйомник, повертаємося до авто.

Попереду нас чекає кілька споруд з фашистами, які потрібно очистити. Потім знищуємо роботів з кулемета і ховаємося назад у багажник. Тепер сідаємо на потяг, де зустрінемося з оберштурмбанфюрером, яка запропонує пройти тест на приналежність до арійців.

Глава 4

Прокинемося в готелі. Завдання: пробратися в в’язниці і врятувати всіх членів опору.

Поки Аня забиває баки патрулю, забираємося з готелю по карнизу і трубі. У майстерні заряджаємо акумулятор різака і беремо сам інструмент. З його допомогою ріжемо решітку і рухаємося вперед – перебираємося на сусідню будівлю. За допомогою ножа або різака підбираємося до машини з в’язнями. Через карниз забираємося на дах машини.

Wolfenstein: The New Order — докладний проходження + поради по кожній главі

Рис. 4 – У в’язниці перебувати приємніше, ніж на вулицях разваленных

Поки в’язнів розвантажують і ведуть, за допомогою різака ріжемо решітки і замки, аби піднятися на майданчик вище. Звідти потрапляємо у двір, потім в каналізацію. Слідуємо по коридорах, поки не знайдемо карту в’язниці і нову батарею до різака, яка дасть можливість стріляти.

Нагорі знаходимо камеру з ув’язненими і звільняємо їх. Тепер у нас п’ятеро помічників, з якими потрібно дістатися до машини, попутно розстрілюючи все, що рухається.

Глава 5

Проїжджаючи по мосту, всі зістрибує з машини і пірнають у воду. За допомогою різака плавим ланцюга замків і опиняємося на базі опору, де панує Керолайн Беккер.

Допомагаємо Кароліні відшукати пылящиеся на базі папери. Робимо послугу, вивчаємо будову, знайомимося з проектом Шепіт – безшумні вертольоти – і приносимо дамі папку.

Wolfenstein: The New Order — докладний проходження + поради по кожній главі

Рис. 5 – Притулок опору

Глава 6

З’явилася необхідність потрапити в Лондонський науковий центр і забрати один з трьох прототипів таких вертольотів. До Лондона доїжджаємо без перешкод. Водій висаджує тачку прямо біля входу в будівлю. Йдемо через руїни, ховаємося від робота між плитами перекриття. Все на шляху відправляємо до праотців, в тому числі і робота: посилаємо пару гранат і добиваємо пострілами в червоний очей.

Wolfenstein: The New Order — докладний проходження + поради по кожній главі

Рис. 6 – Жертва заради майбутнього

З боєм пробираємося в місячний купол, після нього долаємо ремонтний відсік, воювати тут незручно, тому стріляти краще в русі назустріч противнику. В кімнаті управління активуємо важіль, проходимо в люк і піднімаємося наверх, отстрелив гальмівні колодки.

В ангарі беремо все, що сподобалося і з допомогою модернізованого різака пробираємося в шахту, розрізавши листовий метал. По сходах добираємося до ангара і прорізаємо шлях всередину. Вирішуємо офіцерів, без яких не прийде підкріплення. Зачищаємо територію, покращуємо лазеркрафтверк, зводимо дах і разом із союзниками залишаємо ангар на вертольотах.

Розділ 7

Влітаємо на прототипах на базу. З отриманих документів дізнаємося про одне з джерел технологій нацистів. Вони знищили організацію Даат Іхуд і отримали її знання, наприклад, про надміцним бетоні, який легко знищується цвіллю. Такий шматок бетону потрібно відшукати в каналізації, що не обійдеться без пригод. За допомогою дискової пилки отпиливаем зразок і віддаємо Ані.

Wolfenstein: The New Order — докладний проходження + поради по кожній главі

Рис. 7 – Пошук шматки бетону перетворюється в пригоду

На рівні шукайте статуетку постійного збільшення здоров’я і лежанку біля збройової, яка переміщує в Wolfenstein 3D.

Розділ 8

Шляхом здачі нацистам Бласковиц відвідує табір полонених, де знайомиться з представником знищеної організації Даат Іхуд по імені Сет Рот. Головою табору є Ірен, яка в поїзді влаштовувала тест.

Мета знаходиться в блоці №4, і щоб туди потрапити, потрібно помінятися одягом з одним з ув’язнених звідти. Щоб влаштувати непомітний обмін, ламаємо бетономішалку, а поки охоронці з’ясовують причину неполадки, здійснюємо задумане. Потрапивши в цільовий блок і домовляємося зі старим: його співпрацю в обмін на свободу всім ув’язненим.

Wolfenstein: The New Order — докладний проходження + поради по кожній главі

Рис. 8 – За хвилину до смерті

Довгими стараннями необхідно відключити систему безпеки і повернутися до старого Сету. Той відправить за батареєю для ПДУ роботів. Тільки її матимемо, втратимо свідомість від електричного розряду. Прокинемося разом з новим союзником прив’язаними до стовпам для страти. Рот за допомогою пульта знищить фашистів, після забираємося в кабіну управління і кришимо все навколо, в тому числі і стіни.

Прикриваємо старого, а коли той відімкне замок гаража, всі сідаємо в машину і їдемо, побачивши стареньку Ірен живий.

Вам це може бути цікаво:

Відьмак 3 системні вимоги + короткий огляд сюжету і геймлея

Assassins Creed Unity: системні вимоги і геймплей

Online ігри – 10 найпопулярніших порталів

Як зробити, щоб не лагали гри — Прості поради

Кращі ігри про Другу світову війну — ТОП 10

Розділ 9

Фашисти одержали доступ до одному з сотні схованок, причому не самого великого. У Сета Рота є доступ до більшого секрету, розташованому на дні Атлантичного океану.

Повертаємося в притулок, знайомимося з його новими постояльцями і допомагаємо їм по дрібницях.
Wolfenstein: The New Order — докладний проходження + поради по кожній главі

Рис. 9 – Остання гра на гітарі

Глава 10

Сідаємо в відремонтований глайдер і вирушаємо за спрямованих на коридорами в катакомби. Незабаром доведеться покинути транспорт і проникнути в депо, де належить кілька сутичок, в тому числі і з суперсолдатами. Коли всі поляжуть, переганяємо поїзд в депо союзників. Вони заховають Блазковица в одній з торпед, таким чином він потрапить на підводний човен.

Wolfenstein: The New Order — докладний проходження + поради по кожній главі

Рис. 10 – І на війні є місце веселощам

Розділ 11

Вибираємося з торпеди і починаємо феєрію до перехоплення керування човном. Підіймаємо її, забираємо товаришів і вирушаємо в Атлантичний океан за таємними знаннями і артефактами.

Тільки Сет розчинить двері шлюзу, проходимо в зал, звідки на мудрований ліфті піднімаємося вгору. Очищаємо сховище від добра і залишаємо його.

Wolfenstein: The New Order — докладний проходження + поради по кожній главі

Рис. 11 – Подорож в корпусі торпеди завершено

Глава 12

На човні виявлено ядерні боезапасы, але доступу до них немає. Крім убитого капітана судна, інформація зберігається на військовій базі нацистів на Місяці.

Квитком туди буде вбивство одного з учасників наступної експедиції і отримання його документів. Розвідка донесла, що він незабаром буде перетинати Гібралтарську протоку на охоронюваному масою нацистів поїзді.
Wolfenstein: The New Order — докладний проходження + поради по кожній главі

Рис. 12 – Колись він був величним

Вертольотом наздоганяємо поїзд і зупиняємо його секретною зброєю, руйнуючи цим міст. Приземляємося і повіряємо вагони. Тут Блазковица чекає потужний опір і маса проблем на шляху до заповітної мети – шостого вагону. В ньому знаходимо потрібні папери і готуємося до польоту на Місяць.

Глава 13

Потрапивши на Місяць, фейсконтроль проходимо вдало, і починаємо шукати свою валізу з гарматами, опустившись вниз по конвеєру. В кімнаті для охорони є металева стіна, прорізаємо в ній прохід, беремо пістолет і починаємо веселитися. Потрапивши в шлюз, беремо скафандр і залишаємо будівля в напрямку нацистської станції.

Wolfenstein: The New Order — докладний проходження + поради по кожній главі

Рис. 13 – Монотонні місячні пейзажі

Проходимо низку відмінно охоронюваних приміщень до сховища ядерних припасів, робимо копію кодів доступу і прибираємо в зал очікування по системі вентиляції. На шляху постійно зустрічаємо солдатів, піднятих по тривозі, в результаті чого змушені захопити космічний шаттл в ангарі і дістатися до Землі своїми силами.

Глава 14

Потрапляємо на рідну планету з проблемами: корабель ледве приземлився біля зруйнованого Лондонського наукового центру. Збираємо арсенал і воюємо, швидко пересуваючись по приміщенню. На півдорозі дізнаємося, що Череп дістався до бази опору, тому прискорюємося. Збиваємо вертоліт, потім воюємо з роботом з червоним оком і повертаємося додому.

Wolfenstein: The New Order — докладний проходження + поради по кожній главі

Рис. 14 – Лондон перетворився за 14 років

Читайте також:

Fallout 3: системні вимоги, ігровий процес + огляд

Кращі ігри про виживання — ТОП-10

Кращі ігри про зомбі — ТОП-10

ТОП-10 — Кращі ігри гонки для ПК у 2017 році

Глава 15

Коли Клаус довезе до Берліна, притулок вже догорає. Зачищаємо поверхи від офіцерів і роботів ворога, просуваємося в ангар. Там знищуємо всіх і на вертольоті відлітаємо до підводному човні.

Wolfenstein: The New Order — докладний проходження + поради по кожній главі

Рис. 15 – Командного пункту більше немає

Глава 16

Човен доставить усіх до замку Черепа. Перед його знищенням потрібно звільнити полонених. Пробиваємо в стіні дірку і вплав добираємося до замку. По коридорах будемо дуже багато стріляти.

Діставшись до лабораторії стаємо жертвою смертельного уколу Буби, але мозок на нього ніяк не реагує. Буби прощається з життям. Добираємося до ув’язнених, рятуємо всіх, але застряем в ліфті. Люди повільно його покидають, а Блазковиц направляється до Черепа.

Wolfenstein: The New Order — докладний проходження + поради по кожній главі

Рис. 16 – Останній суворий погляд

Убивши всіх роботів і заволодівши колбою з мозком вижив напарника, Черепу не залишається нічого, як вступити в останній для одного з них бій. Він сховався за щитом, і його потрібно вимкнути. Потім заманюємо робота у вогняну пастку і добиваємо з ракетниці. Діставши генерала з кабіни, протагоніст прирікає обох на смерть, але перш передає опору сигнал про активацію ядерного заряду.