Xiaomi завтра представить mi pad 5 pro зі збільшеним об’ємом оперативної пам’яті

22

Завтра, 28 грудня, xiaomi проведе великий захід по запуску нових продуктів, в ході якого будуть запущені нові флагманські смартфони xiaomi 12, смарт-годинник watch s1 і фірмова оболонка miui 13 для android. Тепер компанія поділилася офіційним рекламним зображенням, яке свідчить, що завтра світ побачить нова версія mi pad 5 pro зі збільшеним об’ємом оперативної пам’яті.

Джерело зображень: xiaomi

Нагадаємо, що mi pad 5 pro був запущений в серпні цього року разом з базовим mi pad 5 після трирічної перерви у випуску нових моделей планшетів xiaomi. Mi pad 5 pro випускається як з підтримкою 5g, так і у версії без стільникового модуля. Остання доступна тільки з 6 гбайт оперативної пам’яті. Згідно з представленим сьогодні тизером, завтра буде запущена модифікація планшета без стільникового модему з 8 гбайт оперативної пам’яті. Ця модель буде поставлятися з 256-гбайт накопичувачем. Крім того, очікується, що компанія представить для пристрою новий чохол-клавіатуру, проте передбачається, що від існуючих рішень він буде відрізнятися тільки новим колірним оформленням.

Разом із запуском нової версії mi pad 5 pro, на завтрашньому заході xiaomi представить і miui 13 pad — нову версію фірмової оболонки для android, яка запропонує інтерфейс, оптимізований для роботи на пристроях з великим екраном.

Xiaomi mi pad 5 pro обладнаний 11-дюймовим ips-екраном з частотою оновлення 120 гц. Планшет заснований на чіпі qualcomm snapdragon 870. За автономність відповідає 8600-ма·год акумулятор з підтримкою швидкої 67-вт зарядки.