Як просунути сайт в топ 10

9-13-2018


Надішліть будь ласка на нашу адресу turboseo.net.ua посилання на Ваш сайт і пошукові фрази, за якими Ви хотіли б щоб сайт знаходили потенційні клієнти. Ми зробимо безкоштовний аналіз частотності пошукових фраз і, можливо, запропонуємо інші на наш погляд, ефективні пошукові фрази.
Також хочемо вам порекомендувати продвижение сайта в топ 10
Просування сайту Київ з гарантією.Для нас важливий результат, а не процес.
Швидкий старт бізнесу в інтернеті.Веб сайт це в першу чергу рекламний інструмент, його завдання-привернути увагу потенційних клієнтів до Вашої продукції або послуг. Якщо у Вас ще немає сайту, але Ви плануєте його створення, але не знаєте з чого почати, Вас лякають такі поняття як “реєстрація домену”, “хостинг”. В цьому випадку ми можемо запропонувати комплексне рішення — від реєстрації домену та хостингу до створення і розкручування сайту. Розкрутка сайту в ТОП Google може зайняти деякий час — близько чотирьох місяців, тому важливо запустити цей процес якомога швидше. За короткий термін, близько тижня, ми можемо зробити сайт на базі одного з готових шаблонів популярної системи управління сайтом WordPress, створити кілька сторінок, які ми відразу ж почнемо просувати щоб через кілька місяців користувачі могли знаходити Ваші послуги і товари в інтернеті. За цей час можна наповнити сайт інформацією, завантажити прайс і т. д. В результаті Ви отримуєте розкручений сайт з нуля вже через чотири місяці.
Важливий момент — підбір пошукових фраз при просуванні сайту.Розкрутка сайту починається з складання семантичного ядра. Дуже важливо правильно вибрати пошукові фрази з яких планується просувати сайт. Напевно немає особливого сенсу просувати сайт по пошуковим фразам, які користувачі рідко використовують для пошуку в інтернеті. Фронті початком роботи ми робимо аналіз частотності фраз по тематиці сайту і пропонуємо, на наш погляд, оптимальні фрази, які приведуть на сайт найбільша кількість користувачів.
СЕО просування сайту Київ, про там, як ми працюємо.Ми починаємо з підбору пошукових фраз, коли вони затверджені, визначаємося зі сторінками сайту, які будуть точкою входу на сайт з пошукової системи Google. Саме ці сторінки ми будемо просувати, але перед цим ми їх оптимізуємо під пошукову систему.Далі ми починаємо, використовуючи свій досвід і перевірені методи, SEO просування сайту в ТОП 5 Google. Звичайно ж, ми докладемо максимум зусиль, щоб вивести сайт на перше місце, що нам неодноразово вдавалось.