Як вибрати навушники

10-4-2018

Как выбрать наушники
Вставний тип або вакуумні навушники – внутрішньоканальні навушники, прості, зручні, універсальні, вставляються у вухо. Відмітна риса – наявність силіконової насадки ( іноді пінної, як у Soundmagic PL30), яка створює звукоізоляцію від зовнішніх шумів у вашому вусі. Плюси – відмінна шумоізоляція, Ви не чуєте нічого, крім музики, навколишні так само не чують Вашу музику. Мінуси – з явних мінусів я можу виділити лише шкоду, яка наноситься вуха, якщо слухати цей тип навушників дуже голосно, втім, цим грішать всі навушники.
Також хочемо вам порекомендувати Jabra
Вкладиші або “навушники крапельки”. Мають не багато іншу форму ніж вставні, вони залишають канал у вусі відкритим, що негативно впливає на звукоізоляцію. Якісних моделей цього типу мало, в основному це комплектні не дорогі навушники плеєрів. Плюс – ціна, зручна, звична посадка в вусі для деяких людей, мінус – погана звукоізоляція.
Чашечка динаміка навушників закриває вухо повністю, що по-перше, забезпечує відмінну звукоізоляцію, по-друге, більш якісно і детально передає звук. За великим рахунком це навушники для будинку або для студії, слухати їх на вулиці не зручно, довгий кабель, так і далеко на кожен телефон або плеєр здатний розкрити всю міць і потенціал цих навушників (хіба що в них немає вбудованого підсилювача або ж Ви не купили портативний підсилювач окремо). З муносов варто виділити розміри навушників, найчастіше високу вартість.
Відкритий – чашечка має відкриту, не замкнуту конструкцію і динамік чути оточуючих, за рахунок цього звук більш чистий, природний і тиск на вухо менше але для прослуховування потрібно досить тихе приміщення так як Ви так само можете чути зовнішні шуми. Конструкція має дірочки, поролон за рахунок чого досягається особливість відкритих навушників.
Закритий – чашечка динаміка ізолює динамік від зовнішнього середовища, цілісна конструкція і без дірок, поролону. Плюси – звук більш детальний за рахунок повної звукоізоляції, Ви чуєте кожну деталь і гармоніку. Мінуси – з-за тиску на вуха, Ви можете втомитися від прослуховування, але якщо модель виконана якісно, Ви не відчуєте дискомфорту.
Раді анонсувати постачання в наш шоурум нової лінійки портативної акустики Scosche boomBOTTLE серії Sport