Яндекс.Гроші — повна інструкція по відкриттю гаманця

267

Яндекс.Гроші – система електронних платежів, орієнтована насамперед на російськомовний сегмент мережі Інтернет.

Система дозволяє приймати готівкові платежі, платежі з банківських карт і електронні гроші. Єдиною валютою для проведення операцій служить російський рубль.

Зміст:

Система досить гнучка і дозволяє незареєстрованим користувачам здійснювати оплату по рахунках і квитанціях, використовуючи сервіс Міські платежі від Яндекс.Гроші.

Крім оплати комунальних послуг сервіс Міські платежі дозволяє оплатити послуги надання Інтернет і мобільного зв’язку, телебачення, штрафів ГИБДД.

У зареєстрованих користувачів більш широкі можливості, наприклад, можливість випуску до рахунку банківської карти.

Зверніть увагу! П’ята частина жителів РФ, вікова група яких становить від 12 до 55 років здійснює оплату в системі мінімум 2 рази в рік, а торговий бренд добре відомий близько 90% жителів російських міст. На поточний момент кількість зареєстрованих гаманців становить близько 20 млн.

Принцип роботи системи

Яндекс.Гроші — повна інструкція по відкриттю гаманця

Користувач вносить будь-яким із доступних методів, про які ми поговоримо окремо, гроші на персональний рахунок.

При оплаті товарів або послуг система відправляє на рахунок одержувача електронні гроші.

Після отримання грошей, одержувач пред’являє їх у процесинговий центр з метою підтвердження можливості їх використання (автентичності).

Процесинговий центр, виконавши перевірку і переконавшись, що гроші раніше не використовувалися і є справжніми, підтверджує одержувачу про їх платоспроможності, а відправнику надсилається квитанція.

Разом з цим здійснюється списання грошових коштів з рахунку відправника в процесінговому центрі та їх зарахування на рахунок одержувача.

Отримавши підтвердження справжності грошей, що пересилаються, одержувач повідомляє відправника квитанцію про оплату, після чого надається замовлений товар або послуга.

Різновиди гаманців Яндекс.Гроші

Слід зазначити, що в системі Яндекс.Гроші існує ряд обмежень на введення/виведення грошей для неідентифікованих користувачів.

Статус не ідентифікованого користувача має кожен користувач системи після реєстрації.

Обмеження для анонімних користувачів передбачають можливість зберігання на карті не більше 15 тис. рублів, можливість здійснення платежів тільки в межах РФ.

Відсутня можливість відправляти перекази між рахунками Яндекс.Гроші, на банкову картку Visa або MasterCard, на банківський рахунок фізособи, а також обмеження на виведення коштів, доступний спосіб.

Яндекс.Гроші — повна інструкція по відкриттю гаманця

Ідентифіковані користувачі можуть мати 2 види рахунків іменний і ідентифікований.

Іменний рахунок дозволяє зберігати на карті 60 тис. рублів, виконувати платежі по всьому світу, будь-яким користувачам (крім банківських рахунків), знімати гроші в банкоматах з лімітом до 5000 рублів на добу.

Для отримання іменного рахунку після реєстрації на сайті системи, достатньо внести наступні дані ПІБ, серію, номер, дату видачі паспорта, номер телефону, ІПН або СНІЛС.

Даний тип рахунку доступний тільки для громадян РФ.

Для нерезидентів РФ, а також резидентів, які хочуть максимально розширити свої можливості в системі передбачена можливість відкриття ідентифікованого рахунку, який дуже схожий з іменним рахунком.

Але на відміну від іменного дозволяє мати баланс на рахунку в розмірі – 500 тис. рублів, витрачати за один раз до 250 тис. рублів і знімати в банкоматах будь-які суми.

З більш детальною інформацією про типи рахунків, а також обмежень розмірів платежів можна ознайомитися, відвідавши відповідні розділи сайту компанії.

Відкриття гаманця Яндекс.Гроші

Як і для відкриття гаманця будь-якої системи, першим кроком буде відвідування сайту Яндекс.Гроші. Натискаємо кнопку «Відкрити гаманець».

Яндекс.Гроші — повна інструкція по відкриттю гаманця

Далі заповнюємо контактну інформацію – логін, пароль, email для повідомлень про вчинені платежах і номер телефону, тиснемо «Далі».

Яндекс.Гроші — повна інструкція по відкриттю гаманця

Очікуємо СМС на номер, зазначений в попередньому кроці. Після отримання СМС вводимо код підтвердження, вводимо e-mail для отримання повідомлень.

Знайомимося з угодою користувача та погоджуємося з умовами поставивши прапорець, тиснемо «Відкрити гаманець».

Яндекс.Гроші — повна інструкція по відкриттю гаманця

Після відкриття гаманця, необхідно виконати верифікацію (перевірку) поштової скриньки. Заходимо в поштову скриньку, шукаємо лист від Яндекс.Паспорт і переходимо по посиланню, наведеною в листі.

Після цього система перемістить нас на сторінку, на якій необхідно підтвердити поштову скриньку, вводимо пароль, який ми вказували для входу в аккаунт Яндекс.Гроші.

Яндекс.Гроші — повна інструкція по відкриттю гаманця

Після цього на поштову скриньку прийде лист вже від Яндекс.Гроші в якому нас сповістять, про підключення послуги інформування. На цьому створення гаманця Яндекс.Гроші завершено.

 Яндекс.Гроші — повна інструкція по відкриттю гаманця

Поповнення гаманця Яндекс.Гроші

Яндекс.Гроші — повна інструкція по відкриттю гаманця

Система Яндекс.Гроші не передбачає комісійний збір за поповнення гаманця, але ця умова не поширюється на партнерів системи, які мають право на утримання комісії за надання послуг.

Для поповнення рахунку необхідно знати його номер. Поповнення рахунку можна здійснювати через:

  • платіжні термінали, розташовані на станціях метро, торгових центрах, магазинах, тощо;

  • каси, які знаходяться в салонах мобільного зв’язку, магазинах цифрової техніки, інтернет-кафе;

  • системи грошових переказів і платежів, розташованих, як правило, у відділеннях банків;

  • банківський переказ.

Переказ коштів в Яндекс.Гроші

Для виконання перекладу необхідно пройти ідентифікацію. Для цього натискаємо кнопку відображення балансу, переходимо по посиланню «анонімний».

Яндекс.Гроші — повна інструкція по відкриттю гаманця

Натискаємо кнопку «Отримати статус» в полі типу гаманця «Іменний».

Яндекс.Гроші — повна інструкція по відкриттю гаманця

Заповнюємо паспортні дані у відповідні поля анкети. Після введення, перевіряємо правильність і якщо все в порядку тиснемо «Зберегти дані».

Яндекс.Гроші — повна інструкція по відкриттю гаманця

Після того, як користувач змінив тип гаманця з анонімного на іменний з’явилася можливість виконувати переказ грошових коштів.

Для цього необхідно зайти в меню «Перекази», яке розташоване в лівій колонці сторінки.

Вгорі необхідно вибрати куди будуть відправлені гроші: на гаманець Яндекс.Гроші, банківську картку, рахунок або з карти на карту.

Внести номер гаманця/ картки одержувача, суму оплати. Нижче під сумою буде зазначена підсумкова сума з урахуванням комісії. Натискаємо «Перевести».

Яндекс.Гроші — повна інструкція по відкриттю гаманця

Досить корисною функцією при переказі грошових коштів в системі Яндекс.Гроші є код протекції.

При виконанні платежу, відправник вказує, що хоче використовувати код протекції для захисту платежу.

Після чого система генерує 4-х значний код, а користувач вказує час, протягом якого буде діяти код (від доби до року).

Отримувач, одержавши такий платіж, побачить надходження грошей на рахунок, але не зможе ними скористатися до тих пір, поки не введе код протекції.

У разі неправильного введення коду протекції більше 3-х разів або закінчення його терміну дії платіж буде заблокований, а гроші повернуться на баланс відправника.

Яндекс гроші – реєстрація гаманця 2016. Детальна інструкція

Яндекс гроші – одна з основних електронних валют в Росії і дуже корисно мати свій яндекс гаманець. Розглянемо як зареєструвати і створити гаманець яндекс, а також як використовувати яндекс гроші.