Асиметричний шпигунський бойовик operation: tango поповнився режимом випробувань

51

Розробники з монреальської студії clever plays оголосили про вихід безкоштовного доповнення до свого асиметричного шпигунського бойовика operation: tango на всіх цільових платформах гри.

Джерело зображення: steam (hairy pupper)

Як стало відомо, новий контент відкривається після проходження основних місій і пропонує до ознайомлення режим випробувань з медалями (бронзова, срібна і золота) за виконання завдань на час.

Режим випробувань передбачає одну нову локацію, 10 головоломок і аж до двох годин геймплея. Як і базова гра, доповнення підтримує кроссплей і пропуск для одного (для проходження двома людьми потрібно лише одна копія).

Нагадаємо, operation: tango розрахована на проходження удвох: перший гравець досліджує реальний світ в ролі агента енджел, а другий бере на себе обов’язки хакера алістера. Слоган проекту «»для порятунку світу потрібні двоє”.

Operation: tango дебютувала в червні поточного року на pc (steam, epic games store), ps4, ps5, xbox one, xbox series x і s. Версії для steam і playstation в даний час продаються з 30-відсотковою знижкою.