Автономна vr-гарнітура htc vive flow отримає незвичайний дизайн і ціну $500

11

Компанія htc збирається вже завтра представити нову гарнітуру віртуальної реальності vive flow. Завдяки інсайдеру @evleaks з’явилася можливість поглянути на цю новинку до її офіційно презентації. Хоча надана інформація не розкриває конкретних технічних характеристик пристрою, можна напевно сказати, що новинка буде автономною. Тобто для її роботи не буде потрібно наявність комп’ютера.

Джерело зображень: twitter / @evleaks

Нова vr-гарнітура vive flow зможе працювати зі смартфонами. До мобільних гаджетів пристрій буде підключатися за допомогою bluetooth.

Крім того, смартфон можна буде використовувати в якості контролера для управління інтерфейсом vive flow. Не виключена підтримка технології miracast, за допомогою якої на гарнітуру зі смартфона можна буде транслювати контент. Також, судячи з усього, буде передбачено дротове підключення за допомогою кабелю usb type-c.

За даними порталу engadget, vive flow отримає шість ступенів свободи, проте жодне з представлених зображень не прояснює цього моменту.

Схоже, пристрій також оснащений двома камерами і парою інтегрованих динаміків.

Можна відзначити використання незвичайного наголов’я і наявність активної системи охолодження. Це може вказувати на наявність досить продуктивного процесора всередині.

Крім того, гарнітура запропонує налаштування фокусної відстані.

За даними витоку, попередні замовлення на гарнітуру vive flow компанія htc почне приймати з 15 жовтня. Початок поставок пристрою заплановано на листопад. Вартість гарнітури складе $500.

У комплект разом з гарнітурою увійдуть сім додатків для віртуальної реальності, двомісячна підписка на infinity vista і кейс для перенесення пристрою.