Цей робот-пилосос можна не чистити кілька місяців

48

З тих пір, як з’явилися роботи-пилососи, до яких особливої довіри не було, популярність їх тільки росла. З кожним роком вони ставали більш розумними, зручними, якісними і навіть красивими. У якийсь момент вони навіть почали обростати додатковими аксесуарами. Зараз у мене виявився пилосос, який не просто сам прибирає будинок, але і не вимагає постійного очищення. За вас це зробить спеціальний контейнер, який включили в комплект. Але це не єдина перевага roidmi robot vacuum and mop cleaner. Втім, є у нього і недоліки, про які теж варто розповісти, тому давайте починати.

На вигляд це звичайний робот-пилосос, але він крутіше, ніж здається.

Огляд робота-пилососа roidmi

І почнемо ми з коробки, в якій продається цей roidmi robot vacuum and mop cleaner і його головний аксесуар. Головний редактор сказав, що мені привезуть пилосос, але не уточнив який, і коли кур’єр віддав віддав мені картонний кубик, я навіть не зрозумів, що там всередині.

Виявилося, що це транспортувальна коробка виробника. Всередині все упаковано в красиві білі коробки , а саме, сам робот-пилосос і система стерилізації для нього. Про неї я розповім трохи нижче.

Усередині картонної коробки лежали красиві білі, в яких і були основні компоненти.

Всередині все упаковано дуже добре і зручно. Кожна річ на своєму місці. Часто буває інакше. Хоча, здавалося б, що може бути простіше, ніж правильно розподілити вміст коробки, щоб у покупця відразу було добре ставлення до твого продукту. Але не всі виробники це розуміють.

Чи підійде робот-пилосос для квартири

Деякі пилососи намагаються здивувати нас своїм дизайном, але в цьому випадку пилосос не завжди добре вписується в інтер’єр квартири. roidmi robot vacuum and mop cleaner теж виглядає не дуже строго, але це не заважає йому добре виглядати майже в будь-якому інтер’єрі.

Така обведення підкреслює основні елементи корпусу

Чорна обведення по контуру і глянцева вставка в центрі відмінно доповнюють строгий білий корпус. Все разом це виглядає дуже гармонійно і привабливо . Це навіть якось стильно чи що, але при цьому абсолютно не химерно.

Прямо з коробки roidmi готовий до роботи. Звичайно, краще його все одно поставити на зарядну станцію, але приблизно 55-65% заряду у вас точно буде, якщо вам захочеться його скоріше включити і випробувати.

6 питань про iphone, на які ми ніколи не отримаємо відповідей.

Робот-пилосос з системою очищення

У комплекті з цією моделлю пилососа ви отримаєте : підключається пилозбірник в окремій коробці, який є за сумісництвом зарядною станцією, провід живлення, змінні насадки для “швабрової” частини, додатковий фільтр і керівництво по експлуатації.

У комплекті є все необхідне.

Детальніше про пилососі roidmi

Характеристики roidmi robot vacuum and mop cleaner

Потужний мотор пилососа забезпечує силу всмоктування 2700 па . Завдяки цьому, він справляється навіть з килимом. Принаймні після нього на ворсі залишається слід, як від потужного пилососа зі шлангом, і не залишається видимого сміття.

За замовчуванням пилосос налаштований на стандартну силу всмоктування, але також доступні тихий, потужний і дуже потужний режими. Перемикати їх можна в додатку, яке легко встановити на будь-який телефон.

Такі колеса можуть легко переїхати перешкоду висотою 2 см.

Як і у інших моделей, у roidmi robot vacuum and mop cleaner попереду є дві щіточки, які скидають пил і сміття до середньої частини . Там їх зустрічає основна обертається щітка, яка і піднімає частинки з твердої підлоги і навіть з килима. Пил, частинки їжі, пісок з черевиків в коридорі, дрібне сміття — все виявиться всередині пилозбірника.

Основні колеса мають м’яке гумове покриття і відмінно тримаються за поверхню, не прослизаючи. Вони ж забезпечують плавне перекочування з килима на підлогу і назад. У мене є навіть невеликий поріжок (приблизно 1,5-2 сантиметри ), з яким робот впорався, ніби його не було.

Якщо я запитаю вас, скільки датчиків встановлено в пилососі, навряд чи ви близько підберетеся до правильної відповіді. Їх тут 18 по всій конструкції, щоб максимально точно визначати положення пилососа в просторі і обходити перешкоди. Втім, говорити, що помилок не буває, нерозумно. Тому я скажу чесно, що ситуації, коли треба було дістати пилосос з кута або зняти з клубка проводів, які у мені завжди заважаються через світильників для зйомки, були.

З усіх боків є датчики, які допомагають пилососу орієнтуватися в просторі.

Механізм визначення шляху проходження налаштований так, щоб робот спочатку прибирав довгу сторону приміщення. А ще він може запам’ятовувати “дорогу” не тільки в рамках однієї квартири, але і по поверхах або просто в різних приміщеннях.

Робот-пилосос з функцією миття підлог

Що стосується миття підлог, у roidmi є три предустановки витрати води на вибір. Вони так само робляться в додатку. Як тільки ви прикріпіть насадку для швабри, робот сам зрозуміє, що ви перейшли з режиму прибирання пилососом в режим швабри. Чекати чудес від цього режиму не варто, але якщо ви щось пролили і це не встигло засохнути, то пилосос впорається. А заодно він збере прилиплу пил. Саме через неї навіть після прибирання найпотужнішим пилососом все одно треба помити підлоги. ємність контейнера становить 250 мл .

Тім кук пояснив, кому слід піти з iphone на android.

Після того, як roidmi robot vacuum and mop cleaner вирішить, що він закінчив прибирання або ви дасте йому команду повернутися на базу, він повернеться до неї спеціальним отвором і зробить стикування для очищення.

Система очищення збере все всередину себе, щоб не чистити пилосос кожен день

Потім накопичувач забирає все сміття, дезодоруючи і фільтруючи вміст у міру його надходження в мішок для пилу. У цей момент проводиться стерилізація від звичайних пилових кліщів, мікробів, токсичних хімікатів, а так само видалення запаху сигарет і духів. Контейнер вміщує три літри сміття. Цього вистачить приблизно на 30 очисток робота-пилососа. Тобто викидати мішок з нього можна приблизно один раз в 1,5-2 місяці. Таких мішків в комплекті 5.

Очищення проводиться досить швидко (всього 12 секунд), якщо взагалі коректно в даному випадку звертати увагу на швидкість. Правда, пилосос чомусь не так швидко знаходив станцію. Можливо, так відбувається через необхідності точного стикування . Тому іноді він правильно “заходить на посадку” тільки з 3-4 рази.

Як довго працює робот-пилосос

батарея roidmi ємністю 5200 маг забезпечує до 250 хвилин безперервної роботи . Звичайно, це в ідеальних умовах і на мінімальній потужності, але в змішаному режимі з трикімнатною квартирою пилосос справляється без будь-яких проблем. В кінці ще залишається приблизно 20-30% заряду.

Для того, щоб почати прибирання, досить натиснути кнопку на корпусі. Але простіше і приємніше скористатися додатком. Воно істотно розширить можливості управління пристроєм.

Для включення можна скористатися цими кнопкам або додатком.

Додаток для робота-пилососа roidmi

Всі основні функції розташовані в додатку mi home дуже зрозуміло і інтуїтивно. Воно покаже, скільки залишилося заряду, яка площа і за який час була прибрана. Проблем з освоєнням не буде, зате можна буде планувати час прибирання, налаштовувати заборонені зони, вибирати, де прибирання повинні бути більш інтенсивної, і навіть дивитися, в якій частині квартири знаходиться робот. Для цього на його верхній частині розташувався обертається лідар.

Це не нова, але дуже корисна функція, яка дозволяє вам ще краще контролювати процес прибирання, а пилососу розуміти, де знаходяться перешкоди, і краще їх обходити.

Сканування починає працювати, як тільки ви включите пилосос. Коли він переміщується, він будує все більш і більш детальну карту простору. А в додатку ви зможете подивитися її і місце на ній, де знаходиться пилосос.

При першому запуску або після скидання у вас в додатку не буде нічого, крім налаштувань. Карту ще тільки належить побудувати.

Коли карта побудована, можна буде відзначати зони і просто управляти пилососом

Вибираючи тип прибирання ви можете дати завдання пропилососити всю квартиру. Якщо у вас, є місця, на зразок мого “складу” проводів, можна відзначити, щоб робот не їздив туди. Також можна відрізати від нього зону новорічної ялинки, лежанки домашнього вихованця або взагалі цілу кімнату. Можна, навпаки, налаштувати більш інтенсивне прибирання на килимах або в коридорі, де ви знімаєте взуття. Так вийде дотримати баланс між ресурсом акумулятора і якістю прибирання .

Додаток ще треба трохиДопиляти, щоб у нього був більш коректний інтерфейс і більш висока стабільність, але це скоріше причіпки. В реальності воно працює досить добре, і якщо спеціально не шукати недоліки, самі вони навряд чи вилізуть.

Чи потрібно купувати робот-пилосос

Звичайно, якщо забиратися раз на два тижні, звичайний пилосос зможе впоратися краще, але і сенс робота в тому і полягає, що вам не треба постійно займатися прибиранням. Він буде кожен день пилососити по чуть-чуть, а стало бути, бруд просто не встигне утворитися. Навіть пісок і пил з черевиків просто не будуть встигати розноситися по кутах, перш ніж робот збере її, коли ви підете на роботу.

М’який бортик захистить і пилосос, і меблі.

На завершення тільки додам, що цей робот може інтегруватися з системою розумного будинку і підтримує голосове управління через google assistant і алісу від яндекс.

І нехай roidmi robot vacuum and mop cleaner коштує дорожче багатьох інших пилососів, але можливість не чистити кожен день його пилозбірник, а довірити це док станції, коштує цих грошей. Та й конкуренти з подібними системами коштують істотно дорожче. Актуальну ціну можна дізнатися за цим посиланням або клікнувши на червону кнопку в кінці статті.