У tesla вважають, що звіт китайського аналітичного центру про виробництво в шанхаї ” неточний»

28

Tesla прокоментувала недавній звіт китайського аналітичного центру ev100, зокрема, висловлювання віце-президента китайської філії тао лінь про виведення шанхайського підприємства на рівень продуктивності в 500 000 електромобілів на рік. Як заявили представники компанії, опублікована інформація “неточна”.

Аналітичний центр піднебесної вже раніше оприлюднив це повідомлення в соціальній мережі wechat, посилаючись на слова тао лінь, проте представники головного офісу компанії підкреслили неточність даних, згадавши звіт tesla за третій квартал, в якому говорилося про виробничі потужності в 450 000 автомобілів на рік.

Центр аналітики оперативно видалив свою публікацію, замінивши на нову, правда, зберігши значну частину минулого тексту. Так, залишилася незмінною заява про локалізацію 90% ланцюжків поставок для нового заводу в китаї.

У вересні інформаційне видання reuters повідомляло, що, спираючись на підсумки поточного року, шанхайський завод здатний вийти на показник 300 000 одиниць на рік. Однак в даному випадку підприємство не тільки наздогнало, а й перегнало прогнозовані показники, зібравши 350 000 електромобілів.

На шанхайському підприємстві виробляються електромобілі, націлені як на ринок піднебесної, так і на експортні поставки, зокрема, електромобілі будуть продаватися в японії та німеччині.