Помилка С1900101 Windows 10: як швидко усунути проблему?

237

Деякі користувачі при спробі оновити версію операційної системи до Windows 10 стикаються з помилкою С1900101, в результаті якої оновлення не може бути успішно закінчено.

Зміст:

Про способи вирішення даної проблеми читайте в нашій сьогоднішній статті.

Чому з’явилася помилка?

Отже, ви вирішили оновити свою систему до Windows 10, ознайомилися з нашою інструкцією, але в процесі оновлень виникає помилка С1900101.

Скажімо, що ви не один такий «щасливчик», і ряд користувачів вже стикався з помилками подібного роду.

У свою чергу, фахівці Microsoft працюють над усуненням причин, за яких вона виникає і на даний момент підготували низку рекомендацій щодо її усунення.

Важливо! Зазначимо, що код «С1900101» — це, по суті, не помилка, а позначення групи помилок, повне ж найменування несправності може виглядати так: 0хС1900101-0x40017, 0хС1900101-0x30018, пр.

Рекомендації по усуненню групи помилок С1900101

При виникненні помилок групи С1900101 Microsoft рекомендує виконати ряд наступних дій:

1. Відключити (а краще видалити) антивірус на час виконання оновлення.

2. Включити режим завантаження UEFI BIOS комп’ютера.

Помилка С1900101 Windows 10: як швидко усунути проблему?

3. Відключити всі підключені до комп’ютера за допомогою USB-інтерфейсу, сторонні пристрої, під якими мається на увазі принтер, зовнішній жорсткий диск, флеш-накопичувач, пр.

Однак клавіатуру і мишу можна не відключати (тут варто відзначити, що деяким користувачам обійти помилку допомогло відключення USB-клавіатури і миші, які були підключені до їх ноутбуку).

4. При оновленні операційної системи за допомогою служби Windows update, після його 100% завантаження слід повністю відключити комп’ютер від Інтернет (проводове і бездротове підключення).

Після чого продовжити установку.

5. У разі оновлення комп’ютера, який знаходиться в домені, слід спробувати виконати оновлення використовуючи, локальний обліковий запис.

6. Встановити останні версії драйверів для всіх компонент ПК. Драйвера рекомендується завантажувати з офіційного сайту виробника. Особливу увагу слід приділити драйверів відеокарти і SCSI дисків.

7. Ряд ресурсів рекомендує, у разі виникнення помилки при оновленні системи за допомогою служби Windows update, спробувати виконати оновлення до десятої версії з використанням завантажувального диска або флешки шляхом т. зв. чистої інсталяції.

Про те як це зробити правильно ви можете дізнатися з нашої статті, проте перед підготовкою до установки необхідно виконати декілька дій.

По-перше, слід видалити каталог «$ Windows. ~ BT», який розташовується в корені системного диска, а також всі папки і файли, розташовані за адресою «C:\Windows\Software\Distribution\Download».

По-друге, виключити всі параметри розгону, у разі якщо такий факт мав місце, повернувши налаштування в початковий стан.

По-третє, рекомендується відключити комп’ютер від Інтернету, причому зробити це необхідно не під час інсталяції, а до її початку.

Якщо ні один з вище наведених способів не допоміг, рекомендуємо звернутися у відповідну гілку підтримки клієнтів компанії Microsoft.

Windows 10: що робити якщо при оновленні вилазять помилки 80240020, C19001001 або інші

Помилка С1900101 Windows 10: як швидко усунути проблему?