Lian li випустила o11 mini air — відносно компактний, але місткий корпус з хорошою вентиляцією

10

Компанія lian li випустила невеликий баштовий корпус o11 air mini, в конструкції якого є щільні сітчасті панелі спереду, зверху і збоку, а також три вентилятори з регулюванням швидкості обертання методом широтно-імпульсної модуляції (шім). Новинка буде випускатися в чорному і білому колірних варіантах за ціною від $109,99.

Зображення: lian li

Завдяки поєднанню сітчастих панелей, можливості установки до десяти 120-мм вентиляторів і отвору з пиловим фільтром знизу корпус забезпечує хорошу вентиляцію. Наявні в конструкції два 140-мм вентилятора спереду і один 120-мм вентилятор ззаду забезпечують хорошу основу для якісної терморегуляції. При використанні рідинного охолодження підтримується установка декількох радіаторів розміром до 280 мм. Що стосується процесорного кулера, то його висота обмежується 167 мм.

Зображення: lian li

Всередині корпусу знайдеться місце для материнської плати від формату mini-itx до e-atx, atx сумісного блоку живлення, дискретного графічного прискорювача довжиною до 362 мм. Новинка надає сім слотів для карт розширення у випадку з материнськими платами atx і п’ять слотів, якщо використовується плата формату micro-atx або mini-itx. Підтримується установка чотирьох 3,5-і двох 2,5-дюймових накопичувачів.

Зображення: lian li

Корпус o11 air mini має габарити 384 × 400 × 288 мм він буде поставлятися за рекомендованою ціною в $109,99 за версію в чорному кольорі і $119,99 — в білому кольорі.