Що таке adwcleaner і де скачати. Відгуки про програму.

387

Активні користувачі часто скаржаться на рекламу або автоматичну установку непотрібних панелей, проте не кожен знає, що існує програма, яка допоможе від цього позбутися і її назва Adwcleaner.

Зміст:

Що являє собою програма

Adwcleaner – скромна за розмірами програма, яка допомагає захистити свій ПК під час роботи в інтернеті від скачування різних шпигунських файлів, додатків і інших рекламних об’єктів, якими часто рясніє кожна друга сторінка.

Шкідливі програми можуть бути встановлені, як сам браузер, так і OC комп’ютера.

У другому випадку подібні файли виявляються особливо небезпечні, оскільки найчастіше їх завданням є скачування особистих даних користувача, що може надалі спровокувати крадіжку.

Щоб захистити свої дані і не переживати за безпеку використання комп’ютера, вельми актуально використовувати Adwcleaner.

Основні переваги використання портативної програми

Дана програма має портативний варіант, тобто встановлення утиліта не вимагає. Все, що потрібно від користувача, розмістити програму в будь-якому місці на ПК. Для того, щоб скористатися програмою, необхідно витягнути з папки файл формату exe.

Можна відзначити наступні переваги утиліти:

  • При першому запуску програми, вона створює резервну папку карантину. Далі в неї будуть міститися всі підозрілі файли, а також небажані програми, які так часто встановлюються автоматично
  • В автоматичному порядку створюється окреме місце, куди будуть поміщатися звіти про роботу та копії резерву
  • Якщо виникне необхідність видалити програму, то весь процес займає невелику кількість часу. Видаленню підлягають всі компоненти, в тому числі створені реєстри та інші архіви. Для цього потрібно просто видалити папку з програмою.

Читайте також:

Кращі безкоштовні програми: Набір must have для всіх

Як зробити Google (Гугл) стартовою сторінкою у різних браузерах

Реєстрація в Google (google): один обліковий запис багато можливостей

Як переглянути збережені паролі в браузері Google Chrome (Хром)

Як включити Java в Google Chrome — Повне керівництво

Основні функції

Adwcleaner виконує ряд універсальних функцій, тому вона настільки затребувана серед сучасних користувачів:

Сканування. Функція необхідна для того, щоб виробляти пошук по всім системам комп’ютера небажаних або підозрілих файлів, що містять рекламних роликів або вірусів. Крім того, деякі записи, що з’являються в реєстрі, можуть автоматично внести зміни в реєстрі ПК, що призведе до небажаних наслідків. Браузер також піддаються скануванню на наявність небажаних матеріалів і утиліт, які мають нехорошу репутацію. Варто відзначити, що програма досить швидко виконує цю функцію.

Що таке adwcleaner і де скачати. Відгуки про програму.

Очищення. Даний процес відбувається в першу чергу в браузерах, де видаляються весь компоненти шкідливого софту, всі записи, які були здійснені в реєстрі. В залежності від побажань користувача, можна провести вибіркову очищення і видалити тільки частина небажаних записів, або видалити всю історію і об’єкти цілком. Щоб зміни вступили в силу, потрібно зробити перезавантаження ПК.

Що таке adwcleaner і де скачати. Відгуки про програму.

Карантин. Це своєрідна функція, що передбачає створення окремого сховища, куди потрапляють підозрілі об’єкти. Вони зберігаються в запакованому форматі, тому ні за яких обставин не зможуть завдати шкоди ПК. Оскільки Adwcleaner дозволяє провести функцію відновлення окремих файлів, не варто переживати, якщо за помилки була видалена важлива інформація.

Що таке adwcleaner і де скачати. Відгуки про програму.

Формування звіту. Як тільки процес очищення закінчується, з’являється звіт про виконану роботу у текстовому форматі. Також висвітлюються загрози, які були знайдені в процесі сканування. Щоб переглянути записи вручну досить тільки натиснути кнопку меню.

Що таке adwcleaner і де скачати. Відгуки про програму.

Як виглядає інтерфейс

У першу чергу варто відзначити, що завдяки тривіального інтерфейсу, програма легка для сприйняття, а значить, з нею легко розібратися самостійно.

Основний вид програми представлений в невеликій панелі, де відображаються основні функції програми.

Далі розташований логотип, що займає третину місця у всій програмі.

Питання, для чого вчинити подібним чином розробники, залишається незвіданим.

Що таке adwcleaner і де скачати. Відгуки про програму.

Під меню розташовується спеціальна рядок, яка відображає прогрес запущеного процесу.

Далі йдуть кнопки, за допомогою яких можливо виконати основні маніпуляції.

Порожнє місце ділиться між іншими вкладками: для зберігання важливих файлів, карантину та інших необхідних місць для виконання основних завдань.

Згідно відгуками, варто відзначити, що дана програма відмінно підійде для перевірки браузерів, оскільки вони несуть безліч небажаних програм та шкідливих файлів, які можуть завдати серйозної шкоди комп’ютеру. Іноді сторонні програми можуть створювати власні ключі, змінювати домашню сторінку.

Функція відновлення

Відновлення – є однією з основних переваг програми. У тому випадку, якщо користувач випадково видалили важливі файли, за допомогою AdwCleaner їх легко можна повернути. Не кожна утиліта володіє такою особливістю. Відгуки активних користувачів говорять про те, що у використанні функції немає нічого складного, а процес займає не більше двох хвилин.

Що таке adwcleaner і де скачати. Відгуки про програму.

В процесі виконання роботи, програма видає три системні сповіщення:

1Пропозиція від програми зберегти отримані результати останньої перевірки

2Універсальні поради, як можна убезпечити свій ПК, щоб не заразити його шкідливими файлами і вірусними програмами

3Сигналізує, що скоро комп’ютер буде перевантажений, щоб наявні зміни вступили в силу.

Важливо запам’ятати, що в разі, коли користувач здійснює перезавантаження, зробити які-небудь зміни в програмі стає неможливим.

Перезавантаження і видалення файлів

Програма AdwCleaner має універсальний пристрій, тому завершальний етап очищення та повне усунення загроз відбувається в тому випадку, коли звершено перезавантаження ПК.

Далі з’являється звіт про виконану роботи, де будуть показані всі об’єкти і загрози, де знаходиться їх розташування, які не піддаються обробці і з якої причини.

Як правило, до останньої категорії відносяться об’єкти, що є компонентами OC. Найчастіше доступ до них обмежується виробником.

Що таке adwcleaner і де скачати. Відгуки про програму.

Також присутній менеджер карантину, який допомагає відновити видалені помилково дані.

Плюси і мінуси

На підставі відгуків активних користувачів програми AdwCleaner, можна зробити деякі висновки:

Позитив:
  • Утиліта відрізняється безперебійною роботою і практично ніколи не видає помилок, не гальмує при постійному використанні
  • Пошукова система працює дуже якісно і в змозі знайти навіть невідомі вірусні погрози
  • Завдяки компактним розмірам, вона не займає велику кількість місця, а системні вимоги мінімальні, а значить використовувати її можливо навіть на бюджетному ПК.
Негатив:
  • Що стосується недоліків утиліти, сюди можна віднести тільки обов’язкову перезавантаження ПК, щоб зміни вступили в силу. Однак це не настільки велике упущення розробників, оскільки на рішення даної задачі потрібно мінімум часу.

Читайте також:

Топ браузерів 2017 року: кращі програми для роботи в інтернеті

Програми для форматування жорсткого диска. ТОП-6 кращих програм

Binkw32.dll — Рішення проблеми для Windows 7, 8, 10

Рішення проблеми — Windows не може завершити форматування

Видалення

Якщо користувач надалі не планує використовувати програму за її призначенням, то для її деінсталяції не буде потрібно багато часу.

Даний процес можна запустити безпосередньо з головного меню програми, що дуже зручно.

Все, що потрібно від користувача, – це тільки почекати поки всі реєстри та дані програми будуть видалені з ПК.

Що таке adwcleaner і де скачати. Відгуки про програму.

AdwCleaner досить корисна утиліта, яку може використовувати абсолютно будь-який власник ПК, незалежно від рівня знань.

Її інтерфейс настільки просто, що немає необхідності шукати якісь інструкції по застосуванню, а завантажити зовсім немає ніякої складності.

Існує безліч перевірених ресурсів, в тому числі сайт розробника, на якому можна здійснити цей процес абсолютно безкоштовно.

На підставі численних відгуків, можна зробити висновок про те, що програма дійсно ефективно справляється з поставленими завданнями: знаходить всі можливі загрози, блокує небажані програми і зміни в регістрах. Портативна версія не займає великого об’єму пам’яті і не гальмує роботу комп’ютера. AdwCleaner – одна з оптимальних програм серед безлічі представлених конкурентів, тому заслуговує високої оцінки по всім вище описаним критеріям.