Як вибрати домофон

7-15-2020

Домофоны

Домофонія вже давно з’явилася на ринку у вигляді рішень в під’їзд і для багатьох стала одним з обов’язкових елементів захисту вдома, на рівні дверних замків. Компанія Dahua не залишалася осторонь протягом всіх етапів розвитку цього ринку і сьогодні може похвалитися широтою асортименту, функціональністю і ціною свого продукту. Враховуючи різноманітність і функціональні відмінності різних систем і моделей, ми хочемо відповісти на головні питання, як правильно вибрати домофон, та на що звертати увагу вибираючи ту чи іншу модель. Але давайте по-порядку, спочатку визначимося що собою являє сучасна домофонія. Також хочемо вам порекомендувати купить домофон в інтернет магазині Magazun.com

Сьогодні це багатофункціональний пристрій, який дозволяє не тільки вести двосторонню аудіо з гостем, але й бачити відвідувача, навіть коли вас немає вдома, і відкривати йому двері, не встаючи з дивана. Дизайн відеодомофонів перестав бути грубим і недоречним з інтер’єром. Стало можливим взаємодіяти ваш домофон з відеоспостереженням, підключати до викличної панелі кілька моніторів і навпаки до одного домофону кілька викличних панелей.

Види домофонів

На зміну аналогової домофон приходить цифрова, і навіть тут компанія Дахуа не залишила володарів замурованих за гарним ремонтом, низькочастотних двопровідних або коаксіальних кабелів, призначених для відеодомофонів аналогового покоління, заручниками «минулого століття». З допомогою спеціалізованого комплекту з: домофона DH-VTH1550CHW-2, викличної панелі DH-VTO2000A-2 і конвертера для домофону VTNC3000, можна отримати сучасну багатофункціональну систему, не вдаючись до заміни кабельної інфраструктури. Схема підключення буде виглядати ось так:

У всіх інших випадках, обираючи відеодомофон dahua ви можете просто оперувати функціональними і візуальними відмінностями, в залежності від ваших цілей і смакових уподобань. Що це може бути?

– Діагональ екрану домофона. Вона може бути 7 і 10 дюймів. До речі, в 10-дюймовому форматі домофон Dahua можна придбати лише в двох моделях: чорному DH-VTH1660CH і білому DH-VTH5241DW

– Колір домофона. Це логічно давати можливість клієнтам право вибору, якого кольору домофон вибрати. Але далеко не всі виробники можуть похвалитися таким простим, здавалося б, асортиментом. Наприклад модель домофона DH-VTH52210 представлена в чорному і білому кольорах.

– Наявність вбудованої відеокамери в домофоні. Іноді така можливість просто необхідно, коли, наприклад, домофони встановлені на різних поверхах, і при зв’язку між собою важливо не тільки чути, але й бачити співрозмовника. У дахуа це домофон DH-VTH5221DW-C.

– Наявність Wi-Fi в домофоні. Практично всі моделі відеодомофонів Дахуа підтримують бездротову передачу. Але якщо ви продумали все і заздалегідь проклали кабель, можете заощадити на бюджетному варіанті DH-VTH2421FB

– Наявність PoE стандарту. Не всі моделі підтримують полюбився всім універсальний стандарт 802.3 af, який підходить більшості відеокамер. При побудова багатофункціональної системи звертайте увагу на те, який підтримує стандарт обрана вами модель.

Як підібрати викличну панель для домофону

Вище перераховані основні параметри, на які варто звернути увагу, щоб правильно вибрати відеодомофон. Перейдемо до другої, невід’ємної частини, у якої теж є свої особливості і відмінності, це виклична панель для домофону dahua.