Завантажити клієнт хмарного сервісу pcloud, що працює через віртуальний диск

16

Pcloud — популярний хмарний сервіс для зберігання, синхронізації та обміну будь-якими файлами. Дозволяє зберігати файли на віддалених серверах, синхронізувати будь-які папки і ділитися файлами з іншими користувачами. Вважається надійним сервісом з хорошою репутацією.

У pcloud є пара важливих особливостей. По-перше, pcloud створює віртуальний логічний диск , що відображає вміст хмарного сховища. З ним можна працювати як зі звичайним диском — наприклад, через провідник операційної системи або файловий менеджер. Інша особливість полягає в можливості синхронізації будь-яких папок, а не тільки певної, як це заведено у багатьох інших хмарних сервісів.

Залишається додати, що в сервісі забезпечена передача даних по захищеному протоколу, а всі збережені дані надійно шифруються.

інтерфейс pcloud і віртуальний диск

Синхронізація

Налаштування

Можна завантажити клієнти pcloud для windows, gnu / linux, android і системи від apple. Інтерфейс просто і зрозумілий-всі функції поділені на розділи і доступ до них очевидний. І хоча підтримка російської мови не передбачена, в програмі навряд чи можна заплутатися.

Крім маси платних умов обслуговування pcloud пропонує і безкоштовний план, в рамках якого надається 10 гб місця і необмежений трафік. Платні тарифи починаються від 4 usd за 500 гб. Примітний довічний план обслуговування, за яким надається 500 гб за одноразовий платіж в 480 usd або 2 тб за 980 usd.