Архангел влов приєднується до ростеру melty blood: type lumina

31

Розробники зі студії french-bread сьогодні представили нового, 11по рахунку і передостаннього персонажа з ростера майбутнього файтинга melty blood: type lumina . Архангел влов-головний антагоністремейка tsukihime, 400-річний мертвий апостол вшанує своимприсутністю нову частину серії файтингов melty blood. Вловбезусловно стане одним з найпотужніших персонажів type lumina,можливість використовувати і комбінувати стихії льоду і вогню, атакже широкий набір далекобійних атак зроблять його неприємнимсоперником.

Трейлер, що представляє архангела влова:

Всього стартовий ростер включатиме 12 персонажів (13, якщо буде дует покоївок), і на поточний момент офіційно вже 11. До складу увійдуть як старі знайомі в лицетоно шики, арквейд брюнстад, тоно акихи, сіель, покоївок хисуи икохаку, аріми міяко, кишимы коумы, міхаеля роа вальдамиона, так идебютанты — дівчина ноель і анонсований сьогодні архангел влов.фінальним 12-тим героєм, якщо вірити чуткам, виявиться артурія акасейбер із серії fate.

На відміну від попередніх випусків melty blood, що готується до виходутуре lumina не буде пов’язана з оригінальною візуальною новелойтѕікіһіме 2000 року і її продовженнями, а буде цілком спиратьсяна вийшла в кінці серпня в японії першу частину ремейка tsukihime— tsukihime-a piece of blue glass moon-. З цієї причини множествоперсонажей, знайомих по попереднім іграм серії melty blood, відсутні в type lumina.

Крім того, днями були опубліковані нові геймплейні відео meltyblood: type lumina з поєдинками сестер-покоївок хісуї і кохаку, атакже арквейд і акіхі:

Хісуї проти кохаку:

Арквейд проти акіхі:

Вихід melty blood: type lumina очікується 30 вересня у всьому світі,гра стане доступна на наступних платформах: playstation 4, xboxone, nintendo switch і pc на steam. Разом зі звичайним виданням впродажу надійде делюкс-видання, що включає саундтрек і книгу, в якій зібрані історія розвитку серії і безліч додатковихматеріалів про героїв і розробці. На заході гра буде доступнатолько в цифровому вигляді, в японії на ps4 і switch її можна буде придбати також на фізичних носіях.