Де використовується фотореле.

4-24-2018

Де використовується фотореле.
Електронне фотореле призначений для роботи в комплекті зі світильниками зовнішнього освітлення, який послідовно включений в ланцюг живлення світильника. ФР-7 забезпечує включення, вимкнення навантаження залежно від рівня природної освітленості. Якщо після ввімкнення освітлення відбувається невелика підсвічування фотодатчика, фотореле самостійно її компенсує. Вимкнення навантаження відбувається тоді, коли рівень природної освітленості датчика більше рівня штучної освітленості. Для захисту від короткочасної сторонньої засвічення, відключення світильників відбувається, коли рівень освітленості, що перевищує заданий триває більше 5 хвилин. Також ви можете знайти все необхідне на ресурсі фотореле.
Конструктивно електронне фотореле змонтовано на текстолітовій друкованій платі. Друкована плата встановлюється всередині пластмасового корпусу з дотриманням вимог електробезпеки. Підключення навантаження і напруги живлення електронної плати проводиться через приєднувальні колодки. Відключення світильника від ФР-7 заміну лампи в світильнику, заміну запобіжника, перенастроювання плати проводити тільки після відключення фотореле від електромережі.
Щоб уникнути виходу ФР7 з ладу забороняється використовувати саморобні запобіжники в електронній платі і підключати навантаження з струмом споживання перевищує номінальний струм фотореле. Можна змінити налаштування рівня природної освітленості, при якій фотореле включає освітлення. Для ручного налаштування служить підлаштування резистор R6 («Ручна установка моменту включення фотореле»).