Ентузіасти згортають розробку модифікації gta underground через “ворожість” take-two

16

Останнім часом take-two interactive активно і, відверто кажучи, в максимально агресивній формі протидіє створенню користувацьких модифікацій до своїх ігор. Одних вже тягають по судах, інші ж, дивлячись на те, що відбувається з їх колегами по хобі, вирішують самостійно згорнути і відправитися в зворотному напрямку. Серед представників останньої когорти модобудівників автори великої модифікації gta underground.

Як пишуть розробники, вони згортають виробництво свого проекту через» ворожість, що збільшилася ” take-two до мод-спільноти, а також неминучу небезпеку щодо свого морального і матеріального благополуччя у зв’язку з можливістю виходу ситуації з-під контролю.

За словами моддерів, вони поки не поспішають ховати свої кар’єри і не виключають можливості створення своєї власної гри. Говорити про це, звичайно, поки занадто рано, але нас обіцяють тримати в курсі.

Gta underground передбачалася як глобальна модифікація, що об’єднує ігрові світи всіх популярних ігор від rockstar — gta iii, vice city, san andreas, bully, manhunt та інших. Що ж, шкода, що правовласник знову “душить” творчість, але нічого з цим в сучасному світі не вдіяти: треба робити щось своє, а не «паразитувати» на чужих розробках.