Rockstar видалила сторінку багатостраждальної agent зі свого сайту, але про скасування гри так і не заявила

14

Користувач twitter під псевдонімом cyberblacks звернув увагу, що з офіційного сайту студії rockstar games пропала сторінка багатостраждального шпигунського екшену agent.

Джерело зображень: rockstar games

Нагадаємо, agent була офіційно представлена в рамках e3 2009. З тих пір новин про гру не надходило, а в 2018-му видавництво take-two interactive (власник rockstar games) відмовилося продовжувати права на відповідну торгову марку.

Тепер же, судячи з усього, rockstar games вирішила, що анонсованої 12 років тому грі не місце на її сайті: єдине офіційне зображення (див.вище) і невеликий опис проекту канули в лету.

Журналісти порталу polygon запросили у rockstar games коментар з приводу того, що сталося, проте студія не стала висловлюватися на цю тему. Сама agent, тим часом, досі офіційно не скасована.

Rockstar deleted agent from their games section.# rockstargames pic.twitter.com/iztucl4iaw

— ulvi (@cyberblacks) october 5, 2021

Події agent повинні були розвернутися в 70-х роках минулого століття за часів холодної війни, а гру позиціонували як «параноїдальна подорож у світ контррозвідки, шпигунства і політичних вбивств».

Незважаючи на те, що за минулий з моменту анонса час agent так і не удостоїлася жодної демонстрації, до кінця 2015-го в мережу просочилися скріншоти, що дають уявлення про те, як гра могла виглядати в 2009-2010 роках.

Agent була заявлена ексклюзивно для playstation 3 і спочатку планувалася до релізу в 2010 році. Офіційним розробником проекту значилася rockstar north (серії grand theft auto і red dead redemption).