Intel поділилася артами alchemist — він стане втіленням конкуренток для rtx 3070 ti і rx 6800 xt

17

Пару тижнів тому intel відкрила завісу таємниці над своїми майбутніми ігровими відеоадаптерами, готовими скласти гідну конкуренцію графічними продуктами nvidia і amd: компанія представила новий бренд arc, під яким будуть випускатися майбутні новинки, а також повідала чотири кодових імені своїх ігрових gpu, а саме alchemist, battlemage, celestial і druid — саме вони будуть вказувати належність відеочіпа до того чи іншого покоління.

Реклама

1 «&>”першою ластівкою” стане лінійка ігрових графічних продуктів на базі gpu alchemist, в основу яких ляже архітектура xe-hpg, а в розпорядженні ресурсу hothardware виявилися барвисті зображення, що демонструють зовнішній вигляд головного героя, покликаного просувати серію відеокарт виробництва intel.

Джерело зображення: hothardware

Ресурс зазначає про ігрову спрямованість графічних продуктів “синьої команди”, повідомляючи, що alchemist (алхімік) добре відомий любителям ігор в жанрі фентезі — цей герой володіє великими знаннями і вміннями в області зільеваріння, а також здатний створювати необхідні продукти і матеріали з інших елементів.

Судячи з наявних даних і ряду “витоків”, лінійка графічних продуктів intel alchemist зможе кинути виклик продуктивним відеокартам amd і nvidia в особі radeon rx 6800 xt і geforce rtx 3070 ti. Крім того, майбутні моделі «синьої команди» обзаведуться підтримкою технології трасування променів на апаратному рівні, згладжування із задіянням можливостей ші, variable rate shading і mesh shading, а також отримають можливість розгону за допомогою драйверів.

Крім цього, в інтерв’ю джерелу представники компанії intel підтвердили, що на зміну intel alchemist прийде battlemage, що є втіленням архітектури xe2 hpg, за яким підуть celestial і druid.

Очікується, що анонс нових графічних продуктів intel, націлених на ігровий ринок, відбудеться вже через кілька місяців, а саме в першому кварталі наступного року.

Hothardware-доступна як роздільна здатність 1920×1080, так і 3840×2160.