Lenovo розмірковує над портативною ігровою консоллю legion play на платформі android

15

Інтернет-джерела виявили на сайті lenovo рендери пристрою legion play — портативної ігрової консолі, яка поки офіційно не представлена. Не виключено, що завіса таємниці над цим гаджетом буде прочинена в доступному для огляду майбутньому.

Тут і нижче зображення liliputing.com

Як можна бачити на зображеннях, консоль наділена екраном, зліва і праворуч від якого розташовуються ігрові органи управління. Це два аналогових джойстика, панель d-pad і масив кнопок x, y, a, b. Крім того, передбачені верхні тригери і ряд функціональних кнопок.

У нижній частині корпусу розташовані симетричний порт usb type-c, стандартне гніздо для навушників на 3,5 мм і отвір мікрофона для ведення голосових чатів у віртуальному просторі.

В якості програмної платформи буде використовуватися операційна система android зі спеціально доопрацьованим інтерфейсом. Можна помітити іконки доступу до магазину google play, сервісів youtube, google drive та ін.

Швидше за все, гаджет не отримає підтримку стільникового зв’язку, тому користувачам доведеться задовольнятися бездротовими підключеннями за допомогою wi-fi і bluetooth.