Tales of arise побила рекорд серії по стартовим продажам – bandai namco розповіла про успіхи франшизи

26

Компанія bandai namco games розповіла про успіхи рольового серіалу tales of , в тому числі розкрила стартові продажі недавно вийшла tales of arise .

  • tales of arise стала найшвидшою грою серії. За перший тиждень продано понад 1 мільйона копій;
  • загальні світові відвантаження та цифрові продажі tales of vesperia: definitive edition перевищили 1,5 мільйона копій. Разом з оригінальною грою для xbox 360 і playstation 3 загальний тираж tales of vesperia досяг 2,8 млн копій;
  • сумарні продажі tales of berseria тепер складають більше 2 млн копій, а вся франшиза розійшлася до теперішнього моменту в кількості понад 25 мільйонів копій.

Серія tales of зародилася в 1995 році з випуску tales of phantasia для super nintendo entertainment system. Крім ігор для домашніх консолей, франшиза продовжує нарощувати базу фанатів за рахунок мобільних ігор, сценічних і оркестрових виступів, туристичних турів, мерчендайза та інших ініціатив.

З 2019 року bandai namco розширила локалізацію ігор серії на більше число мов, включаючи російську, завдяки чому в останні роки продажі франшизи значно зросли не тільки в японії, але і за кордоном, а остання tales of arise стала першою новою частиною серіалу, запуск якої відбувся одночасно у всьому світі.